Главная / Фото / У Каліфорнії будують «притулки на випадок Апокаліпсису» (фото)

У Каліфорнії будують «притулки на випадок Апокаліпсису» (фото)

Компанія Vivos Group будує в Каліфорнії бункери на випадок кінця світу. Ці сучасні сховища обладнані всім необхідним і здатні витримати навіть удар ядерної бомби.

b69929587b191661da7bb97d8eb2ad93

Vivos хPоіnt є найбільшим приватним бункерним містом у світі і розрахований на 5000 чоловік.

«Це те місце, в якому ви захочете бути, коли прийде кінець світу», кажуть виробники, але поки бункери пустують через відсутність бажаючих їх придбати.

Комплекс бункерів побудований на місці колишньої військової бази, на основі залишених після неї споруд з бетону і сталі. Базу побудували в 1942 і закрили в 1967 році, після чого в 2016 році її купила компанія, яка зайнялася будівництвом бункерів на випадок Апокаліпсису.

Бункери досягають 8 метрів в ширину і 25 метрів в довжину і розраховані на одночасне проживання 10 осіб, а так само мають запас всього необхідного на цілий рік життя. Правда крім продуктів там нічого немає, ні водопроводу, ні електрики і навіть повітряних фільтрів, за все це доведеться додатково заплатити. Задоволення це недешеве. Обладнання бункера броньованими дверима, вентиляцією, електропостачанням, сантехнікою, обігрівачами і системою очищення стічних вод, обійдеться покупцеві в 12000 доларів.

Представники компанії не сумніваються, що буде попит на їх пропозицію, адже поки комплекс знаходиться в стадії будівництва і буде повністю завершено до літа 2017 року. Вартість оренди бункера на 99 років, становитиме всього 1000 доларів у рік.

 

 
comments powered by HyperComments