Фото

10 цікавих тварин, які зникли ще до появи людини

Птах Додо і інші тварини з далекого минулого.

Про динозаврів, які зникли задовго до появи на Землі людини, відомо всім. Але ці доісторичні велетні були далеко не єдиними істотами на нашій планеті. У нашому огляді 10-ка вимерлих і дуже цікавих істот.

1. Платибелодон

Платибелодон.

Платибелодон – родич слона, але замість хобота у нього на нижній щелепі знаходиться майже лопата. Прийнято вважати, що з її допомогою тварина обдирала кору з дерев і дрібні гілки, а також зрізала мох. Стада платибелодонів гуляли по планеті близько 15 мільйонів років тому.

2. Шерстистий носоріг

Шерстистий носоріг.

Ареал проживання шерстистого носорога схожий з ареалом мамонта. Доля виду також схожа. Зміна клімату і полювання – дві найбільш вірогідні причини зникнення цих гігантів.

3. Птах Додо

Птах Додо.

Птах Додо має унікальну систему травлення. «Пережовуючи» їжу вже в шлунку за допомогою заздалегідь проковтнутих каменів, він обходиться без зубів. Придивіться до домашніх папуг – вони використовують пісок в тих же цілях.

4. Шаблезубий тигр

Шаблезубий тигр.

Шаблезубий тигр (смілодон) мав ікла в 30 см, більш ніж значний розмір. Звичками і способом життя сучасні великі кішки не сильно відрізняються від грізного предка.

5. Деодон

Деодон.

Всеїдний Деодон (жахливий зуб) тварина люта. Череп в 1 метр завдовжки, висота в холці 2м, маса до 1000 кг тому підтвердження.

6. Шлункова Задумлива жаба

Шлункова Задумлива жаба.

Особливістю Шлункової Задумливої жаби є метод за допомогою якого вона вирощує потомство. Самець зберігає ікринки у себе в шлунку, і «народжує» вже дорослих особин (не пуголовків).

7. Равлик

Равлик.

Черевоногий молюск з спіральною раковиною (равлик) ніколи не голодував змінюючи лише розмір. Незалежно від епохи калу інших тварин завжди було в достатку.

8. Гігантська Бабка

Гігантська Бабка.

Розмах крила 75 см, швидкість 35 км/год, унікальна маневреність – це “технічні характеристики” гігантської бабки. Важко в це повірити, але в раціоні цієї комахи були присутні навіть дрібні ссавці.

9. Остеодонторніс

Остеодонторніс.

Ростом з жирафа, розмах крил більше 14 метрів – Остеодонторніс, швидше за все, «прабатько» всіх міфічних драконів.

10. Неандерталець

Неандерталець.

«Умовно вимерлий» неандерталець живе в кожній людині. Вчені впевнені, що сучасній людині від його давнього попередника дісталося від 1% до 4% генофонду. Кому як пощастило.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button