Главная / Фото / У Каліфорнії випав дощ з мертвої риби (фото)

У Каліфорнії випав дощ з мертвої риби (фото)

На території школи Stanford Avenue Elementary в каліфорнійському місті Оровілл 16 травня 2017 року пройшов дивний дощ, після якого частина території школи та дахи будинків були посипані дрібною мертвою рибою.


«Ми прийшли вранці на заняття і раптово діти почали кричати «Дивіться, дивіться на це!», -розповідає один із викладачів.

Одним з перших дорослих, хто побачив мертву рибу, керуюча кампусом Ліз Барбер-Габріель. За її словами вона не може зрозуміти, звідки взялася ця риба, але це точно не риба з кафетерію. Незважаючи на те, що вона бачила, що риба валяється на землі і на дахах, вона не вірить у містичний «рибний дощ», так як не бачила самого моменту появи риби як і всі інші.

Директор школи Шеннон Кепшью думає, що тут мала місце хуліганська витівка чи чийсь дивний жарт, але визнає, що судячи з опитувань, ніхто з охорони і доглядачів не бачив сторонніх дорослих на території або взагалі щось дивне.

В Калифорнии выпал дождь из мертвой рыбы

В Калифорнии выпал дождь из мертвой рыбы
В Калифорнии выпал дождь из мертвой рыбы
Наступна спроба пояснення феномену полягала в тому, що було заявлено, що риба потрапила сюди з навколишніх озер або річок з допомогою смерчу (стандартне пояснення при рибних дощах).

Однак представник каліфорнійського департаменту риби і дикої природи дослідив кілька риб і сказав, що це вид коропів, яких немає ні в найближчій річці Feather River, ні в Оровільскому озері.

Також місцевий метеоролог заявив, що нічого екстраординарного в погоді в ці дні не відбувалося. Що ще дивно, місцеві птахи зовсім не цікавилися цією рибою. Ніхто не бачив щоб вони літали над нею або намагалися клювати цю рибу.

 
comments powered by HyperComments