Главная / Різні цікавинки / Як дешево відпочити в Анапі

Як дешево відпочити в Анапі

 
 

Всеросійська здравниця на Чорноморському узбережжі Анапа з кожним роком все більш зміцнює свої позиції в світовій курортній індустрії. Іноземців тут можна зустріти на кожному кроці. При цьому не тільки з СНД. Гуляючи по проспектах і вулицях, можна почути і англійську і французьку і німецьку мову… Особливо, коли тут проводяться міжнародні змагання з єдиноборств, пляжного футболу або волейболу, морським видам спорту. Їх учасники ну просто прагнуть затриматися на день- другий, щоб поніжитися під яскравим південним сонцем, позасмагати, попірнати в синьо-блакитних хвилях.

Anapa_450

Саме місто практично європейського рівня — акуратне, чисте, все у квітах, з безліччю форм приємного проведення часу. Звичайно, перебування в ньому не завжди обходиться дешево. Наприклад апартаменти в широко відомому готелі «Плаза» обійдуться в добу в самий розпал сезону в триста долларів. Зате набір послуг в ньому не гірший, ніж на пляжах Єгипту або Балі.

Не всі, однак, можуть дозволити собі відпочивати з таким розмахом. Переважна більшість з них — люди вельми скромного достатку і рідко дозволяють собі побувати на морі. Тим більше з цілою родиною. Та боятися високих платежів за відпочинок в Анапі зовсім не треба.

До чого, наприклад, витрачатися на задоволення летіти в дорогому літаку або на пасажирському поїзді, в якому тарифи в розпал літа непомірно великі. На курорт можна прибути і в рейсовому автобусі — Анапский автовокзал в день приймає десятки маршрутів з самих різних міст.

Сам центр Анапи з її високим сервісом обслуговування і набором всіляких розваг, звичайно, дорогий. Але ви ж їсте в основному на море! Щоб поплавати в його теплих хвилях, подихати його цілющим повітрям, позасмагати в яскравих променях сонця, яке світить у нас майже 280 днів у році …. До чого вам тоді мішура з богемною розкішю? Відпочинок в приватному секторі та передмісті Анапи обходиться недорого. Зрештою з передмістя в центр міста, щоб покатати дітлахів на різних атракціонах або зводити їх в один з цирків або самому з другою половинкою посидіти в дешевому кафе, можна приїхати і на маршрутному автобусі, які з коротким інтервалом курсують вулицями і проспектами.

Ось вам і перший варіант — поселяєтися самі або з дітьми в передмісті, де море нітрохи не гірше, ніж при центральних пляжах і сонце світить і гріє також ласкаво, як і всюди. Далі, якщо ви на машині, екскурсії. Перша — знаменитий Великий Утріш, в двадцяти хвилинах їзди від міста. Тут вас чекає наметове містечко. Дешево, і курорт під боком. Море — найчистіше з галькових пляжів, який вилікує і ваш радикуліт та інші спинні і шийні хвороби. Проблеми з харчуванням немає.

Не всі поки в курсі, але ось уже кілька років, як в Анапі відкрилися так звані «привози», в їх числі і по сусідству з ринком «Східний». Купити на них можна майже все — овочі, фрукти, м’ясні та молочні продукти, рибу в різноманітних видах приготування, десерти. Тут ціни менш кусаються, ними активно користуються і наші гості. Так що навідуйтеся на «Привоз», запасайтеся їжею на тиждень.

Пошуки дешевизни можуть вас привести і в Темрюкську курортну зону — в станицю Голубицька або селища Пересип, Тамань, Кучугури. Тут мілководдя, вода нагрівається мало не до тридцяти градусів, що особливо підходить малечі, та й безпечно для купання.

Особливий простір для «дикунів» під Витязево — передмісті, трохи більше десятці кілометрів від Анапи, в сторону санаторію «Витязь». Трохи проїхали від нього, і перед вами у всій красі відкривається дикий пляж. Ставте намет, і освоюйте місце курортного проживання. Таких, «дикунів» тут мало, ніхто нікому не заважає.

 
comments powered by HyperComments