Різні цікавинки

Як вибрати унітаз-компакт

06-11-14-foto-cikavosti250x198-1Багато з нас, змінюючи сантехніку під час ремонту, намагаються придбати модні, ті що недавно з’явилися на ринку, незвичайні моделі. Водночас, перевірені часом унітази-компакти зовсім не втратили своєї актуальності і можуть зайняти гідне місце в сучасному інтер’єрі ванної кімнати або санвузла.

Тим більше, якщо це приміщення не відрізняється великими розмірами і великою кількістю вільного простору. Адже в такому випадку ми намагаємося максимально ефективно використовувати кожен квадратний метр.

Вибір компакт-унітаз

Виробники сантехніки пропонують покупцеві величезне розмаїття моделей компактів. Ви можете вибрати модель вітчизняного або зарубіжного виробника. Якість сантехніки, виробленої в нашій країні, вже дуже мало відрізняється від західних зразків. При цьому виготовлені тут унітази зазвичай значно відрізняються від імпортних своєю вартістю в меншу сторону.

Конкуренція на ринку сантехніки привела до появи моделей різної форми. Розмірів і кольорів. Зараз підібрати унітаз-компакт можливо практично для будь-якого інтер’єру, просто завітваши на http://sv-msk.ru/, в різних стилях, які ідеально підійдуть до будь-якого санвузлу або ванній кімнаті.

Сучасні технології дозволили зробити унітази більш екологічними, значно скоротивши витрату води. Залежно від конструкції і виробника придбання такого приладу може обійтися як в сто доларів за найпростішу модель, так і в кілька тисяч за дизайнерські рішення від відомих світових брендів.

Конструкція унітазу типу компакт

Такий тип унітазу з’явився досить давно, як наступний етап розвитку класичної конструкції. Сама назва «компакт» повністю пояснює основну перевагу, властиву всім приладам цього типу.

Компонування цього приладу дозволяє реально заощадити простір у приміщенні. Коротко його можна описати, як чашу, прикріплену до підлоги, з встановленим на її задньому краю зливним бачком.

Читайте також: Створено «розумне» сидіння для унітазу, яке усуває сморід

Існують різні варіанти кріплення приладу до підлоги. Найпоширенішими є шурупи, епоксидний клей або установка унітазу на дерев’яній тафті. Компактна конструкція і простота монтажу такого унітазу роблять його універсальним рішенням з можливістю досить широкого вибору місць для установки для того, щоб раціонально використовувати наявну площу.

Підключення компактів до комунікацій

Бачок унітазу типу компакт може мати один з двох типів підключення до мережі водопостачання. Залежно від моделі, бачки таких унітазів мають бічне або нижнє підключення до водопроводу. Найпоширенішим є бічний спосіб підключення. Бачки з нижнім підведенням води використовуються в нестандартних ситуаціях, коли потрібно максимально приховати комунікації або підведення води збоку неможливе.

Злив води в таких моделях може здійснюватися за допомогою ручки, розташованої збоку або зверху бачка. В сучасних моделях замість ручки використовується кнопка, розташована на верхній кришці.

Розрізняються компактні моделі унітазів і конструкцією зливу в каналізацію. Найпоширенішими варіантами є чаші з косим зливом і зливом в підлогу. Перший тип зливу (косою) є універсальним варіантом, який може бути підключений до каналізації будь-якого типу.

Кнопка «Наверх»
Закрыть