Різне

Коротка історія автомагнітоли

Сучасний автомобіль важко уявити без автомагнітоли, тим більше що цьому винаходу вже досить багато років. Перша спроба супроводжувати поїздку не тільки шумом мотора, але і звуками музики була зроблена в далекому 1922 році. Ним став радіоприймач під назвою «Блискучий», завдяки якому звичайнісінький англійський автомобіль марки «Austin» став бити рекорди з продажу. Конкуренцію британцям створила в той час французька компанія «Citroen» з радіоприймачем «Сена». У 1923 році музика заграла і в салоні знаменитих спортивних машин марки «Бентлі». Якщо ж вас цікавлять магнітоли, варто заглянути , де знайдете широкий спектр цікавлячих вас товарів.

Перша автомагнітола з касетою з’явилася кількома десятиліттями пізніше, в 1959 році. Автором «FM-900» стала компанія «Motorola». Новинка не залишилася непоміченою і іншими фірмами, зокрема, подібні пристрої незабаром з’явилися і в автомобілях «Форд», «Мерседес» та «Роллс-Ройс». А вже з 1964 року практично всі поважаючі себе компанії стали оснащувати свої машини знімними магнітолами. До того часу їх виробництво практично відокремлюється від виробництва автомобілів. Нові моделі аудіоапаратури з’являються частіше, ніж нові машини, що і диктує необхідність зробити автомагнітоли замінними.

Перші пристрої, в яких замість касети був встановлений компакт-диск, з’явилися в 1984 році завдяки компаніям «Sony» і «Pioneer», що стало черговою революцією в автомобільній музичній апаратурі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button