Главная / Різні цікавинки / Як робити ставки на спорт в букмекерських конторах

Як робити ставки на спорт в букмекерських конторах

 
 

sportivnye-prognozy_250Як і де зробити ставки? Ставки робляться в букмекерських конторах, після перегляду лінії і вибору події. Але перш рекомендується ознайомитися з теорією ставок, тобто вивчити основні терміни.

Лінія — представлена ??у вигляді списку подій і випадків. При цьому кожна подія представлено з коефіцієнтом виграшу. Коефіцієнти пропонуються конторою для ставок. Зробити ставку онлайн — поставити гроші на ту чи іншу подію, через сайт букмекера. Ставка — поставлена ??сума, може принести гравцеві дохід або може бути загублена при програші парі. Вихід — результат події. Кожному події контора привласнює коефіцієнт виграшу.

Зробити ставку одиночну — поставити на результат однієї події. При цьому виграш визначається добутком ставки на коефіцієнт. Експрес ставка — це система ставок на кілька подій. Виграш по системі — сума виграшів по кожному експресу .

Різкий обвал коефіцієнтів або їх зліт в букмекерських конторах — невипадкове явище. Щоб зробити ставку в електронних букмекерів і при цьому заробити, рекомендується використовувати свої знання — потрібно бути в курсі спортивних та інших новин, наприклад, футбольный прогноз потребує певних знань або звернення до спеціалістів.

Де можна зробити ставки — в якій букмекерській конторі зробити ставку, про це можна можна дізнатися в інтернеті. Після вибору контори, потрібно зареєструватися і внести депозит, тобто поповнити свій рахунок сумою, яку було б не шкода програти.

Потім необхідно задуматися над питанням — як робити ставки на спорт? Як правильно зробити ставку протягом першого місяця? Фахівці рекомендують робити перші ставки на суму не більше 10 % від загальної і ставити на ординар або на експрес ставки з 2-3 подій.

Якщо через місяць депозит подвоїтися або стане більшим, то це стане показником таланту. Якщо прибуток буде нижче дворазового, то в букмекерській конторі робити ставку краще тільки по святах. Ну а якщо гравець за один місяць роботи в конторі виявиться в програші, то краще відмовитися від ставок.

 
comments powered by HyperComments