Главная / Людина / Яка жіноча звичка може вбити сексуальне життя

Яка жіноча звичка може вбити сексуальне життя

Вчені Блумбергської школи громадського здоров’я при університеті Джонса Хопкінса в США стверджують, що жінки, які не радяться зі своїми чоловіками по господарству, частіше страждають від сексуальної незадоволеності.

e9ea0fad9c62171ecc031ff2262b4c17

 

В ході дослідження з’ясували, чим більше дружина приймає рішень по домашньому господарству, не радячись з чоловіком, тим менше в її житті сексу. У всякому разі — сексу з чоловіком. Так, владні жінки займаються сексом зі своїм законним чоловіком в 100 разів рідше, ніж їх більш поступливі подруги. Всьому виною — одноосібне планування бюджету, продуктових закупівель, поїздок та інших домашніх справ тільки дружиною.

Вченими проводилося дослідження, в якому взяли участь жінки з шести африканських країн, в яких подружні обов’язки чітко розмежовані: жінки або самі приймають всі рішення по домашньому господарству, або спільно з чоловіком.

Результат показав, що жінки, які вирішують всі питання самі, схильні до такої ж політики і в ліжку, а це негативно відбивається на чоловічому лібідо.

Один з організаторів проекту, Мішель Хіндін, стверджує, що якщо виробити звичку регулярно радитися з чоловіком, то сексуальні контакти між подружжям можуть збільшитися в три і більше рази.

Натхнення: hochu.ua

 

 
comments powered by HyperComments