Людина

Психологи з’ясували, про що думають представники сильної статі протягом дня

Команда провідних експертів з Арізони реалізувала унікальний у своєму роді досвід.

66ac4e50a2672a10926a284e4d99cd3b

Зокрема, як заявили фахівці, під час здійснення дослідів їм вдалося зробити цікавий висновок. Слід зауважити, що основним завданням проведених досліджень стало визначення поведінкових особливостей чоловіків, а також їх бажань, що виникають протягом дня. На думку фахівців, медики встановили певну закономірність, що стосується думок представників сильної статі. Виявилося, що більшу частину свого часу хлопці відводять на сексуальні фантазії.

Читайте також: 

Тобто, вчені зафіксували, що інтим є головною темою, яку юнаки обговорюють між собою. Повідомляється, що під час проведення спостережень експерти задіяли понад 1500 респондентів. На думку психологів, протягом дня чоловіки найчастіше замислюються про секс. Як зазначили автори наукових проектів, кожен хлопець щодня витрачає близько 5 годин на формування еротичних фантазій. На другому місці знаходяться думки про кар’єру та роботу. Близько 60% добровольців заявили, що бажають змінити свою сферу діяльності.

Третє місце закріпилося за роздумами про друзів, рідних і близьких. Останнє місце в рейтингу зайняли думки про сімейні проблеми.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button