Главная / Технології / Засновник Vanguard пророкує крах криптовалюти

Засновник Vanguard пророкує крах криптовалюти

Джон Богл, який є засновником інвестиційної компанії Vanguard Group, пророкує крах криптовалюти. За його словами, всі вкладення в придбання біткоїнів можуть рано чи пізно згоріти.

«Біткоїна варто уникати подібно чумі. У нього немає базової норми прибутку, через що відстежити тенденції його зростання неможливо. Біткоїн нічого не підтримує, крім надії, що ви продасте його комусь дорожче, ніж ви самі за нього заплатили», — розповів Болг в ході виступу в Нью-Йорку.

За словами фахівця, інвестиції в біткоїн є «безумством». Болг вважає, що незабаром вартість одиниці криптовалюти досягне 20 тисяч доларів, однак навіть ця тенденція не врятує її від стрімкого падіння в майбутньому. За словами експерта, про доцільність вкладання можна буде говорити, коли вартість біткоїна буде складати 100 доларів.

У 1974 році Джон Богл заснував компанію Vanguard, яка стала однією з найбільших у світі компаній з управління взаємними фондами. За його словами, за період набору популярності біткоїна він не придбав жодної одиниці крмптовалюти.

 
comments powered by HyperComments