Технології

Boring Company побудує швидкісну підземку в Лас-Вегасі

Перша тестова підземна система була продемонстрована компанією The Boring Company, заснованої Ілоном Маском, ще в минулому році в Лос-Анджелесі. Основне завдання інноваційної транспортної системи — позбавити великі міста від постійних автомобільних заторів. За півроку Управління по Туризму і Конференцій Лас-Вегаса проголосувала за затвердження проекту LVCC Loop для створення підземної системи в місті. Контракт з The Boring Company підписаний Las Vegas Convention Center (LVCVA), виставковим комплексом в якому проводяться щорічні виставки електроніки CES.

До конференції CES 2021 виставковий комплекс проводить глобальне розширення і зводить нові будинки. Після реконструкції площа будівель LVCVA складе 0.8 квадратних км, при цьому відвідувачам доведеться проходити до 3.2 км між найвіддаленішими будівлями. Саме для доставляння пасажирів на таку відстань і буде створена транспортна система The Boring Company. Віддалені точки виставкового комплексу з’єднають два тунелю з трьома станціями. Маск оголосив про початок будівництва вже через два місяці. Завершення проекту заплановано на кінець року. Довжина кожного тунелю буде 1.6 км

Компанія The Boring Company не прояснила, який транспорт буде використовуватися в транспортній системі. Раніше було заявлено про використання спеціальних автономних електробусів, що рухаються зі швидкістю 240 км/год і розрахованих на 16 пасажирів. Однак пізніше була продемонстрована система, що використовує електрокар Tesla Model X обладнаний висувними колесами для їзди по рейках. Під час обговорення проекту в березні були розглянуті три варіанти: автомобілі Model X і Model 3 і електробус на 16 пасажирів. Контракт оцінюється в $48.7 млн, причому дві третини суми буде виплачено виконавцю після запуску в роботу системи.

Раніше заявлялося, що The Boring Company повинна почати будівництво швидкісних підземних тунелів в Лос-Анджелесі та Чикаго. Однак у Чикаго відбулися вибори мера, і новий голова міста не поспішає фінансувати проект. У Лос-Анджелесі будівництво досі не розпочалося. Ще один проект тунелів між Нью-Йорком і Вашингтоном поки гальмується екологами. Таким чином, підземна система Маска в Лас-Вегасі може стати першим проектом доведеному до комерційного використання.

Джерело: theverge.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button