Главная / Здоров'я / Зниження температури ніг провокує хворобу

Зниження температури ніг провокує хворобу

Доктор Рон Екклес з Центру застуди Університету Кардіффа 25 років досліджував, чому холодні ноги підвищують ризик розвитку застуди. Тепер він готовий озвучити висновки. Отже, у багатьох в тілі існують бактерії, які викликають застуду, але не симптоми. Однак, як тільки температура ніг падає, симптоми проявляються у вигляді нежиті. А це вже загрожує повноцінної хворобою, пише The Daily Mail.

22-01-15-foto-600x399-1

При холодних ногах судини в носі звужуються, і приплив крові скорочується. Так тіло запобігає швидій втраті тепла. Але в крові містяться імунні клітини, що борються з інфекцією. Отже, коли ноги замерзли, слизова носа і горла менше захищена. Потім, у цій ситуації менш ефективно працюють волоски в носі, що полегшує потрапляння патогенів в тіло.

Читайте також: Модні кросівки калічать ноги і провокують травми

Тому рекомендації прості: тримайте в теплі і сухості ноги, а також не забувайте про ніс, адже саме там створюється ідеальна температурна середовище для розмноження патогенів. І в цей момент імунітет (його первинна відповідь) працює погано. Найнебезпечніша температура для носа — 33 градуси за Цельсієм. Зниження температури не тільки носа і ніг загрожує хворобою. Не можна застуджувати спину. А от зниження температури в ротовій порожнині не підвищує ризик інфікування.

Натхнення: medlinks.ru

 
comments powered by HyperComments