Здоров'я

Як позбутися від болю в області шиї

Якщо тобі не дають спокою болі в шиї, обов’язково спробуй робити ці вправи. Нехтувати проблемами з шиєю  не можна, тому що будь-які затискачі в шийному відділі хребта можуть бути причиною головного болю. Роблячи цю гімнастику, ти поліпшиш циркуляцію крові в області шиї. Вона дуже легка для виконання в домашніх умовах. Кращий час для такої зарядки – середина дня. Особливо корисно буде так робити всім, хто веде сидячий спосіб життя і впродовж дня не встає з місця. Легка зарядка для шиї під час обідньої перерви допоможе тобі краще працювати, твоя голова освіжиться.

06-02-15-foto-600x382-1

1. Дістань кінчиком язика підборіддя 30 разів. Ця вправа не тільки допоможе тобі потренувати шийні м’язи, але і від хропіння позбавить. Найголовніша причина, по якій людина починає хропіти – припухлість кореня язика, вона зникає після такої вправи.

[ads2] 2. Висунь нижню щелепу вперед, поверни у вихідне положення. Повтори 15 разів.

3. Легко вдар ребрами обох рук по підбородочному м’язові з двох сторін.

4. Стисни ліву руку в кулак, правою рукою накрий його. Натискай цим кулаком на місце під підборіддям, як би мнучи, вдавлюючи м’яз всередину.

5. Зроби самомасаж уздовж підбородочного і шийного м’язів, добре натискаючи пальцями на болючі місця.

6. Зроби масаж двома пальцями уздовж лінії шиї, злегка відтягуючи шкіру. Ця вправа знижує кров’яний тиск, знімає головний біль.

Читайте також: «Офісні» захворювання опорно-рухового апарату: хто винен?

Така гімнастика допоможе тобі відразу відчути себе бадьоріше. Відірвися від монітора і спробуй зробити будь-які три вправи з перерахованих вище. Прислухайся, які відчуття вони викликали у тебе. Якщо в шиї виникають неприємні почуття при виконанні такої зарядки, роби її з перервами, не напрягай шию занадто сильно. Це нормально – приплив крові посилює біль на деякий час, але незабаром настає полегшення.

Натхнення: takprosto.cc


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button