Здоров'я

Вчені: чорний чай допомагає схуднути

Вчені Каліфорнійського університету, розташованого в Лос-Анджелесі, змогли довести, що чорний чай виступає хорошим помічником в схудненні.


Даний ефект пов’язаний з енергетичним обміном в людській печінки, а також зміною метаболізму кишечника. Згідно з проведеним дослідженням стало відомо, що чорний, а також зелений чай змінюють у тварин співвідношення кишкових бактерій. Попередні наукові роботи, що стосуються даної теми, довели, що поліфеноли, які наявні у складі напою, в результаті поглинаються, а також змінюють в печінці енергетичний обмін. З нових досліджень стало відомо, що дана сполука, яка входить до складу чорного чаю забезпечує стимуляцію росту кишкової бактерії, а також утворення коротколанцюгових жирних кислот.

Сюзанна Хеннінг, яка є автором дослідження, розповіла, що поліфеноли зеленого чаю є більш ефективними, а також приносять більше користі для здоров’я, так як поглинаються кров’ю, а також тканиною. Нові дослідження показали, що чорні сорти чаю здатні через певний механізм сприяти втраті ваги, а також поліпшенню здоров’я.

Під час дослідження чотири групи мишей отримали різні дієти. З них дві дієти доповнили екстрактами зеленого чаю або чорного чаю. Варто відзначити, що через чотири тижні вага тварин з останніх двох груп зменшилася до тих самих показників, що і у гризунів, які харчувалися їжею з малим вмістом жирів. За словами фахівців, користь чорного, а також зеленого чаю є практично однаковою. Обидва напої здатні допомогти зменшенню маси тіла, а також поліпшення стану здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button