Авто

10 цікавих відео-роликів, що пояснюють принципи роботи автомобіля і безпеки на дорозі

Як працює автомобіль.
Автовиробники, як це не дивно, займаються не тільки виробництвом, але і просвітницькою діяльністю. Навряд чи хтось пояснить принцип роботи автомобіля краще, ніж той, хто його створював. У нашому огляді пізнавальні відео від провідних компаній-автовиробників світу і від автомобільних експертів, які дозволять не тільки дізнатися про автомобілі більше, але і навчать основам безпечного водіння.

1. Як працють барабанні гальма

Це відео допоможе зрозуміти, як працюють автомобільні гальма, і чому вони ак важливі в системі безпеки автомобіля.

2. Повний привід

Дане відео було створено співробітниками американської компанії Chrysler і її відомого підрозділу Jeep. Відео наочно пояснює, як працює система 4WD, більше відома автомобілістам, як повний привід.

3.Диференціал трансмісії

[ads2] Ще одне відео, що пояснює складні речі досить просто.

4. Робота з автомобільними педалями

Методика натиску педалей Heel-Toe була наочно пояснена і продемонстрована в одному з відео від компанії Honda. Для створення відео було використано відразу декілька камер: перша знімала салон і дорогу, друга спідометр, а третя власне ноги гонщика.

5.Підвіска

Перші варіанти підвіски були розроблені у версіях “колісниця” і “віз”. Відео розповідає про те, як насправді працює підвіска авто.

6. Автоматична коробка передач

Механіка або автомат… Суперечка триває.Відео детально розповість про роботу АКПП. А що вибрати – вирішувати автомобілістам.

7. Трансмісія 4х4

Відео, присвячене 4х4 трансмісії – різновиду автоматичної коробки передач, було створено експертами компанії Chevrolet. Відео докладно пояснює всі тонкощі пристроїв і механізмів.

8. Чому дискові гальма краще

Демонстрація переваг дискових гальм.

9. Роторний двигун

Компанія Mazda в своєму рекламному відео пояснює, чому її роторні двигуни краще поршневих. Цікаво те, що відео зроблено в форматі мультиплікаційного фільму.

І на закінчення…

Розібравшись, для чого потрібна підвіска, залишилося подивитися, як це все працює в реальних умовах.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button