Здоров'я

Людина в червоному одязі сприймається як агресивна і зла

Британські вчені з Університету Дарема вважають, що люди, які носять червоний одяг, сприймаються як злі і агресивні. Фахівці кажуть, що їхні висновки можуть мати паралелі в природі і можуть дати відповідь на питання про доцільність носіння одягу червоного кольору в певних соціальних ситуаціях.

d230ad204c58c30e7831d173fac125fa

Коли в ході дослідження 50 чоловіків та 50 жінок були показані фотографії чоловіків в різнокольорових футболках, вони оцінили тих, хто був одягнений у червоне, як більш агресивних і злих, ніж тих, хто був одягнений у сині або сірі футболки.

Читайте також: 

Вчені пояснюють, що червоний колір часто сигналізує про агресію у тваринному світі, а наші предки вважали червоний колір попереджувальним знаком, тому сьогодні червоне обличчя зазвичай асоціюється зі злою людиною, яка перебуває в стані гніву. У деяких видів тварин червоний колір може демонструватися конкуруючими самцями, які намагаються домінувати один над одним, щоб завоювати право злучатися з самкою.

Результати даного дослідження можуть допомогти використовувати червоний колір в певних соціальних ситуаціях, де він може бути безперечною перевагою, демонструючи домінування і агресію, однак не варто забувати про те, що часом цей колір може бути недоречним. Фахівці кажуть, що носіння червоного кольору може мати позитивні наслідки в спорті для демонстрації агресії і конкурентоспроможності, а також залякування супротивників.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button