Поради

Чому варто замовити квитки онлайн

Вартість авіаційних перельотів звичайно знаходиться в захмарних межах. Саме тому люди думають як можна заощадити і шукають для цього всілякі шляхи. Всім відомо, що чим раніше купити билеты на самолет, тим менша буде їх вартість. Але не тільки від часу покупки буде залежати знижка. Існують і інші можливості знизити вартість перельоту, і кожна людина, яка хоче заощадити і при цьому швидко дістатися до потрібного місця, повинна про них знати.

11-06-15-foto-600x375-1

Одним із способів заощадити на перельоті є бюджетні перевізники, які називаються лоукостер або дискаунтери. Вартість квитків у таких авіаперевізників знижується за рахунок зменшення пакету послуг, на борту послуг. Наприклад, при таких перельотах пасажирів можуть не годувати або зробити прослуховування музики платним. Звичайно, якщо у пасажира величезний багаж, то йому буде не вигідно летіти на дискаунтері, адже при таких перельотах є деякі обмеження на безкоштовний провіз багажу. Якщо ви точно не впевнені, що зможете полетіти саме цього числа і в цей час, на який передбачається купити квиток, то краще цього не робити, розраховуючи заощадити за допомогою дискаунтера. Квитки на такі авіаперельоти не повертаються і не змінюються. Для посадки пасажирів на цю групу літаків використовують другорядні аеропорти, в яких будуть невеликі термінали або вони будуть досить віддалені від великих населених пунктів.

Також можна заощадити, придбавши квитки на чартерні рейси. Але й на таких перельотах є свої незручності. Такі квитки на продаються заздалегідь, тому якщо у вас переліт повинен бути чітко запланованим, то краще не варто ризикувати. Полетіти на чартері можна тільки в тому випадку, якщо ви летите в одне з місць, куди є регулярні рейси, організовані туроператором. Також треба враховувати, що туроператор може в останній момент змінити час вильоту, і якщо вам потрібно прибути в кінцеву точку точно в термін, то ви ризикуєте не встигнути. Також на чартерних перельотах часто виявляється не найкращий рівень сервісу. І якщо вас не турбують такі незручності, то перераховані варіанти є дійсно реальною можливістю перелетіти набагато дешевше, ніж при покупці авіаквитків в офіційних касах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button