Технології

10 технологічних проблем, вирішення яких може принести мільярди

Стартапи, що обіцяють вирішити серйозні проблеми, з’являються і зникають щодня, але будемо відверті: не всі проблеми однаково важливі. Є багато можливостей для вдосконалення, коли справа доходить до таких речей, як штучний інтелект, мобільні платежі, швидкість інтернету і навіть того, як ми думаємо і спілкуємося.
Перед вами список з десяти найбільших проблем в технологічному світі на сьогоднішній день. Вирішіть хоча б одну – і прокладете собі шлях до мільярдів.

Справжній штучний інтелект

Досягнення Siri і Cortana досить цікаві, але нам потрібен справжній ШІ, який дійсно зможе мислити як людина і навчатися самостійно. Машина, яка зможе працювати як розумна істота, повністю змінить всі галузі промисловості.

Microsoft Research в даний час експериментує з ШІ, розробляючи більш тонкий зв’язок між людьми і машинами, а ми терпляче чекаємо, коли нашими кращими друзями стануть роботи. Google витрачає мільйони на рекрутинг кращих вчених у цій галузі, але саме ви можете подарувати світу штучний інтелект.

Наступне покоління бездротового або проводового з’єднання

image-1_resized

Швидкість інтернету в Кореї змушує червоніти всі провідні країни світу. Google розробляє свої проекти Google Fibre і Project Loon, щоб розвинути інтернет-інфраструктуру, але все це експериментальні програми, і перш ніж вони стануть такими ж поширеними, як інтернет-провайдери, ви вже встигнете забезпечити високошвидкісним і недорогим бездротовим інтернетом весь світ, кожну точку земної кулі. Адже так?

Міць без проводів

Наші мобільні телефони залишаються немобільними, завдяки стіні, яка міцно тримає їх електричним шнуром. Ви, звичайно, можете носити з собою запас додаткових акумуляторів, ну або кейсів, але це далеко не панацея. Як не можна назвати панацеєю і розпіарену бездротову зарядку від Nokia, яка навіть від стіни до стіни не дістане. Саме ви можете просочити все всюдисуще невидимою силою, яка буде постійно заряджати техніку. Не знаємо, відкрийте чакри, чи що. Придумайте що-небудь, будь ласка.

Стартап Ubeam працював над технологією бездротової зарядки кілька років, але так і не представив поки ринкового продукту.

Енергетична незалежність

image-2_resized

Давайте уявимо на хвилинку, що платити за світло більше ніколи не доведеться. Комбінація сонячної і вітряної енергії цілком може забезпечити ваше житло енергією, і навіть ще залишиться, але технічна реалізація домашньої електростанції занадто дорога. Стартап, який вирішить ці проблеми, заробить купу грошей.

Надійний широкосмуговий інтернет для сільських районів

Думка про життя без інтернету лякає більшість з нас. Але за межами комфорту міського життя живуть люди, які постійно в режимі офлайн.

Читайте також: Через рік інтернет може стати безкоштовним і загальнодоступним

Згідно Google, у двох третіх світового населення немає інтернету. Саме тому компанія працює над проектом Loon, щоб забезпечити людей у ??сільських і віддалених районах, однак програма все ще в стадії експерименту.

Якщо хто-небудь зможе обійти Google, він зірве касу. Натяк зрозумілий?

Інтерфейс мозок-комп’ютер

image-3_resized

Подібні інтерфейси вже існують, але в більшості своїй представляють дослідницькі інструменти або майже марну комп’ютерну периферію.

Ми хочемо завантажувати наші думки і спогади в комп’ютер, зберігати і шукати по них, ну і звичайно ж не через USB-порт. Хоча теж згодиться.

Уявіть, що замість того, щоб витягувати незграбні слова зі своїх вуст і виражати їх у письмовій формі, що рясніє помилками, можна було б безперешкодно ділитися своїм багатим світом уяви і думок.

Незломні паролі

Днями творець антивіруса McAfee по імені Джон представив систему передачі повідомлень, яку, за його словами, не зміг би зламати сам. Завдяки Heartbleed та іншим серйозним прорахункам, складні паролі і безпека набули додаткової актуальності. Додавання знаку оклику до вашого старого пароля ні на йоту його не покращує.

Можливо, майбутнє захисту персональних даних за відбитками пальців або сканування сітківки ока. У будь-якому випадку, ви зобов’язані цим зайнятися.

Звичайна телепортація

image-4_resized

Навіщо кудись ходити, якщо можна просто переміститися в пункт призначення? Називайте це як хочете, хоч трансгресією, хоч телепортацією.

Читайте також: Сумний факт: телепортація малоймовірна

Недавнє опитування від Pew Research Center показало, що 39% американців вважають, що телепортація в стилі «Зоряного шляху» стане реальністю в наступні 50 років. Ми, звичайно, більш освічені, але теж в це віримо. Вчені вже можуть телепортувати субатомні частинки, скільки часу знадобиться на те, щоб телепортувати вас?

Заміна гаманцю

Незважаючи на те, що смартфон є у кожного поважаючого себе любителя технологій, способу розплачуватися ними не те, щоб не придумали – не прижилися. Той, хто дасть нам можливість забувати вдома гаманець і не переживати про це, буде обсипаний золотом, як Скрудж.

Зараз ринок занадто фрагментований, завдяки Square, Isis, Google Wallet і іншими більш-менш відомими іменами. Можливо ви, подібно Стіву Джобсу, створите щось універсальне і повністю поміняєте картину цього світу. Залиште виробників гаманців без роботи.

Безпілотні морські вантажоперевезення

image-5_resized

Google не йде з перших смуг техносайтів, зачаровуючи світ самокеруючими автомобілями, які вже майже легальні в більшості американських штатів. Що буде, якщо ми зможемо ефективно доставляти посилки по всьому світу без участі людей? Ви ж знаєте, що велику частину витрат на вантажоперевезеннях беруть люди? Давайте віднімемо у них роботу.

Самохідні вантажівки, автономні судна та літаки, безпілотники і дрони різних мастей в один прекрасний день можуть стати звичайною справою у сфері переміщення товарів по всьому світу. Хто, якщо не ви?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button