Авто

10 великих компаній повністю відмовляться від автомобілів з ДВЗ

Минулого тижня великі компанії, серед яких Baidu, Deutsche Post і IKEA, запустили ініціативу EV100. Вона передбачає, що компанії, які беруть участь у ній, в найкоротші терміни створять інфраструктуру і переведуть весь свій автопарк на електрику, і будуть підштовхувати до такого ж кроку свій персонал і клієнтів, пише Gas2.

Зараз в EV100 складаються 10 компаній-засновників: Baidu, DHL, аеропорт Хітроу, HP, IKEA, LeasePlan, METRO, PG & E, Unilever і Vattenfall. Вони діють за підтримки організації Climate Group, що займається подібними ініціативами. EV100 буде прагнути об’єднати компанії, які поставили своєю метою в найкоротші терміни перейти на електромобілі.

Повний перехід від корпоративних автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння повинен до 2030 року. До цього часу основні логістичні операції будуть відбуватися на електромобілях, а компанії створять мережі зарядних станцій, які повинні зробити електрокари популярнішим в тому числі серед звичайних автолюбителів.

«Ми хочемо зробити електричний транспорт звичним явищем, — пояснює Хелен Кларксон, генеральний директор Climate Group, — Зараз необхідно вирішити дві основні проблеми. Через те, що перехід на електромобілі відбувається повільно, транспорт як і раніше є швидкозростаючим джерелом викидів вуглекислого газу. З іншого боку глобальна зміна системи, навіть при втручанні держави, вимагає набагато більшого споживчого попиту, що ми бачимо зараз». Обидві ці проблеми повинна допомогти вирішити ініціативна група.

Багато країн і компанії докладають зусилля, щоб прискорити процес переходу на електричний транспорт. Нещодавно глава Renault — Nissan Карлос Гон заявив, що до 2040 року бензинового і дизельного транспорту на планеті не залишиться.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button