Авто

Система безпеки від Jaguar Land Rover захистить водіїв від велосипедистів

Остання експериментальна система безпеки від Jaguar Land Rover передбачає серйозні заходи захисту не тільки для тих людей, які знаходиться всередині автомобіля, але і зовні. Причому, мова йде не тільки про пішоходів, але й велосипедистів. Нова система Bike Sense використовує комбінацію з різних кольорів, звуків і вібрацій, яка допоможе водієві зреагувати на велосипедистів, що несподівано з’являються.

21-01-15-foto-600x337-3

Система, робота якої продемонстрована на прикладі седана XJ, може розпізнавати практично будь-який проїжджаючий поблизу двоколісний транспорт (що приводиться в рух мускульною силою людей або моторизований).

21-01-15-foto-600x337-2

Якщо в «сліпій зоні» автомобіля буде проїжджати подібний транспорт, то верхня частина водійського сидіння подасть в область правого або лівого плеча м’який вібросигнал, що змушує водія подивитися в потрібну сторону. Також водій буде попереджений світловим і звуковим сповіщувачем.

[ads2] У промо-ролику, що демонструє можливості Bike Sense, показані кілька типових ситуацій, в яких велосипедисти можуть створювати для водіїв автомобілів неприємні ситуації. По-перше, зіткнення може статися тоді, коли велосипедист випереджає повертає ліворуч або праворуч автомобіль. По-друге, велосипедисти можуть несподівано виїхати на пішохідний перехід. По-третє, їх можна зачепити дверима, що відкриваються при виході з авто.

Читайте також: У Європі велосипеди популярніші від автомобілів

Bike Sense здатна реагувати на всі подібні ситуації, але поки Jaguar Land Rover не готова застосовувати її в серійних автомобілях: система все ще перебуває в стадії розробки.

21-01-15-foto-600x337-1

Натхнення: ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button