Гумор

Дивні закони з різних куточків світу

Закони необхідні для того, щоб люди жили в мирі та злагоді. Причому не всі закони є офіційно затвердженими, існують і негласні, яких, тим не менше, всі намагаються дотримуватися.
Кожна людина знайома з законами країни, в якій вона живе. А ось вирушаючи в подорож, варто також ознайомитися з основним набором законів, щоб ненароком не потрапити в неприємну ситуацію. До речі, деякі із законів в ряді країн досить забавні і веселі і вони можуть стати відмінним приводом для жартів. Саме з такими законами ми сьогодні і познайомимося.

(10 фото)


1. У Вікторії, Австралія, електричну лампочку може поміняти тільки професіонал

Будь-який чоловік і велика частина жінок здатні самостійно змінити перегорілу електричну лампочку. Але якщо лампочка раптом перегорить у когось із жителів штату Вікторія, Австралія, то їм доведеться сидіти в темряві, поки не прийде електрик. Тим, хто спробує замінити лампочку самостійно, загрожує штраф в 10 австралійських доларів. Ось тільки незрозуміло, як про це хтось може дізнатися?

2. У Саудівській Аравії жінкам не дозволяється водити автомобіль

У Саудівській Аравії жінкам не тільки не дозволяється голосувати на виборах, але й водити автомобіль. В цій країні всі рішення приймаються виключно чоловіками, тому не дивно, що жінки тут повністю безправні. Хочеться сподіватися, що в найближчому майбутньому ці несправедливі закони будуть змінені.

3. В Оклахомі у вашій ванній не повинен спати віслюк після 7 вечора

Складно уявити, хто придумав цей смішний закон. Що взагалі буде робити віслюк у ванній? Хіба тільки він є вашим кращим другом. Але навіть якщо це так, в жодному випадку не давайте йому засипати в своїй ванній після 7 вечора.

4. В Японії забороняється мати зайву вагу

Враховуючи, що сумо виникло саме в Японії, цей закон здається справді дивним. Але він існує і згідно йому талія чоловіків і жінок не повинна після сорока років перевищувати 92 і 82 сантиметри відповідно. Якщо ж хтось не дотримується цього правила, то йому нічого за це не загрожує, а замість цього штрафуються місцевий уряд і компанії.

5. У Сінгапурі заборонено жувати жуйку

Виявляється жування жуйки цілком може стати причиною ув’язнення, адже багато хто з нас звикли використовувати саме жуйку для зняття стресу. У Сінгапурі у вас не вийде зайняти рот жувальною гумкою, оскільки навіть нікотинову жуйку тут ви зможете придбати виключно за рецептом лікаря. Тим, хто не дотримується цього закону, загрожує штраф у більш ніж 500 доларів.

6. У Великобританії заборонено вмирати в парламенті

Якщо хтось із жителів Великобританії збереться померти, то йому попередньо варто переконатися, що він не в парламенті. Цей закон обумовлений тим, що парламент у Великобританії вважається королівським палацом і тим, хто там помирає, передбачено королівські похорон.

7. В Швейцарії не можна змивати туалет після 10 вечора

Цей закон можна вважати одним з безглуздих. Пояснюється він тим, що звук змивання туалету вважається шумовим забрудненням, а значить, може потривожити сусідів.

8. У Німеччині у вас не має закінчитися бензин на автобані, так як в протилежному випадку ви не будете мати права йти по ньому пішки

Вирушаючи в подорож по Німеччині, варто уважно стежити за наявністю бензину в баку. Якщо раптом по дорозі у вас закінчиться бензин, то вам доведеться з’їхати в бік і сигналити для залучення уваги. Порушивши цей закон, вам доведеться заплатити 100 євро, адже прогулюючись пішки по автобану, ви будете відволікати увагу проїжджаючих повз водіїв.

9. Розлучення є незаконним на Філіппінах і в Ватикані

В цих двох країнах розлучення вважається незаконним, тому отримати його просто неможливо. На Філіппінах розлучитися можуть хіба що мусульмани, так як на це є певні правила. А ось у Ватикані отримати розлучення не зможе ніхто. Тому, перш ніж вступити в шлюб в цих двох країнах, потрібно сто разів подумати, чи зможете ви прожити з цією людиною залишок життя.

10. У штаті Флорида заборонено випускати гази після 6 вечора по четвергах

Полегшувати гастрономічний тиск у Флориді можна лише до 6 годин, а ось після цього часу вам доведеться стримуватися поки не знайдете затишне містечко. Якщо ж ви не сстримаєтися і зробите це прилюдно, то вас притягнуть до відповідальності за порушення громадського порядку.

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button