Людина

20-хвилинні силові тренування допоможуть позбутися від жиру навколо талії

Учені з Гарвардської школи громадського здоров’я встановили, що всього 20 хвилин щоденних силових тренувань допоможуть впоратися з абдомінальним жиром, який відкладається навколо талії.

03-01-15-foto-600x332-1

У дослідженні взяли участь 10 500 чоловіків, у яких оцінили рівень фізичної активності, об’єм талії і вагу. Дослідження тривало з 1996 по 2008 рік. Середній вік випробовуваних складав близько 40 років. Виявилося, 20 хвилин щоденних силових тренувань достатньо, щоб впоратися з абдомінальним жиром, який зовні може виявлятися у великому об’ємі талії. Досить часто ця проблема виникає у чоловіків старше 30 років.

Читайте також: Тренування змінюють сприйняття людини в позитивну сторону

Фахівці вивчили зміни в способі життя учасників, які відбулися за період дослідження і допомогли боротися з абдомінальним жиром. У чоловіків, які приділяли силовим тренуванням по 20 хвилин в день, об’єм талії зменшився на 0,67 сантиметра. Для порівняння: чоловіки, які займалися аеробними вправами помірної або високої інтенсивності, позбулися 0,33 сантиметра, а ті, хто працював в саду або ходив по сходах – від 0,16 сантиметра.

У тих учасників, які вели сидячий спосіб життя, об’єм талії збільшився. Найкращого ефекту допомагало домогтися поєднання силових тренувань і аеробного навантаження. На думку вчених, висновки дослідження будуть найбільш важливі для літніх людей.

Натхнення: medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button