Інтернет

2021 рік став рекордним з використання смартфонів людьми

Нове дослідження показує, що в 2021 році в середньому люди витрачали 4,8 години на день на свої мобільні телефони. Звіт App Annie (платформа для аналітики та отримання даних) показав, що по всьому світу користувачі сиділи в своїх смартфонах рекордні 3,8 трильйона годин!

Image by MarieXMartin from Pixabay

Експерти відзначають, що 2021 рік став «рекордним», оскільки люди продовжують вести мобільний спосіб життя, а також на людство досі сильно впливає пандемія. Наприклад, використання TikTok збільшилося на 90% у всьому світі, за винятком Китаю, у порівнянні з 2020 роком.

“Великий екран повільно вмирає, оскільки мобільні пристрої продовжують бити рекорди практично у всіх категоріях: витрачений час, завантаження і доходи”, – сказав Теодор Кранц, генеральний директор App Annie.

Середня кількість годин, яку користувачі проводили в телефоні в 2019, 2020 і 2021 роках, по країнах

Рейтинги компаній і додатків, представлені в звіті App Annie, засновані на різних оцінках завантаження, споживчих витрат і використання, отриманих в результаті аналізу ринку.

По всьому світу в 2021 році споживачі витратили 170 мільярдів доларів на оплату мобільних додатків, що на 19% більше, ніж роком раніше. Світові споживчі витрати на додатки для знайомств зросли більш ніж на 4,2 мільярда доларів, що на 55% вище, ніж у 2019 році.

Додатки для замовлення продуктів харчування та напоїв досягли нової позначки в 194 мільярдів замовлень в 2021 році, що на 50% більше, ніж торік.

App Annie також виявила, що загальна кількість годин, витрачених на перегляд додатків для потокового відео, зросла на 16% у всьому світі проти рівня, що передував пандемії.

“Незважаючи на доступ до великих екранів (комп’ютера, телевізорів), споживачі як і раніше дивляться контент на мобільних пристроях”, – йдеться в звіті фірми. “Конкуренція посилюється, і ексклюзивний контент — це спосіб залучити нових глядачів».

Топ-5 найпопулярніших додатків в 2019, 2020, 2021 роках

Цікаво, що час, який витрачається Китаєм на використання стрімінгових відео-додатків, за цей період скоротився на 46%. Ймовірно, це відбувається через те, що споживачі все більше тяжіють до додатків для коротких відео, таких як TikTok і Kwai.

Безумовно, TikTok став “видатним переможцем” 2021 року по залученості користувачів. Він входить до п’ятірки найпопулярніших, серед яких Facebook, Facebook Messenger, WhatsApp і Instagram.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button