Людина

30 хвилин на день, які змінять ваше життя

Найбільша причина невдач – відсутність терпіння. Це, а також нестримне бажання негайного отримання результату і виконання всіх бажань, стоять в основі більшості провалів. Реальність така, що успіх вимагає часу. Великий успіх вимагає багато часу.

Річард Бренсон не став мільйонером за одну ніч. Мадонна не прокинулася в один ранок королевою поп-музики. Девід Бекхем не перетворився на супер футболіста за кілька тренувань.

jq1gpGpUe5U_resized

Проте, є спосіб, який спрацьовує для будь-якої людини і в будь-якій ситуації. Більшість людей знають про нього, але ніколи не використовують. Навіщо? Адже набагато краще почекати, поки світ сам впаде до їхніх ніг. Проте світ, як правило, не поспішає відповідати взаємністю.

Візьміть на озброєння простий спосіб, який неодмінно приведе вас до успіху. Він називається “теорія півгодини”. Його перевага полягає в тому, що він підходить абсолютно для всіх і легко інтегрується в будь-який графік. Загальна ідея полягає в тому, що ви робите одну невелику дію кожен день протягом півгодини, а потім, у міру вдосконалення, її ускладнюєте.

Читайте також: Шість якостей для успіху в житті

Здається занадто очевидним, чи не так? Але ви будете здивовані, як багато людей говорять про його банальність, ніколи не пробувала зробити це. Це може означати, що ви будете приділяти півгодини щодня для читання. Дурниця, чи не так? Але таким чином, протягом одного року ви прочитаєте приблизно 24 книги – і це більше, ніж більшість людей читають за десять років!

Ви можете присвятити півгодини в день вивчення іноземної мови або придбання інших корисних навичок. Отримуйте поглиблені знання по цікавлячих вас інтересах, отримуйте досвід, що вам бракує. Використовуйте півгодини щодня для досягнення мрії свого життя. Займайтеся тим, що ви відкладали весь час на потім через брак часу. Після деякого часу проходження «теорії півгодини», наприклад, через півроку, озирніться назад і згадайте, з чого ви починали.

Ви будете вражені, наскільки просунулися на своєму шляху за всього 30 хвилин в день. Пам’ятайте, ви вже робите набагато більше, ніж всі інші люди. Будьте терплячі. Не чекайте миттєвих результатів. Для всього потрібен час, і чим грандіозніша ваша мета, тим більше знадобиться кроків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button