Людина

Автокатастрофи лякають людей менше, ніж незахищений секс

Дослідники з Мічиганського університету реалізували унікальний експеримент, результат якого здивував всіх лікарів.

f9b4e52df634da6a8f0f5384eca3b30f

Повідомляється, що головною метою здійснення досліджень стало виявлення сприйняття людей стосовно різних видів захворювань, які передаються статевим шляхом. Крім того, психологи хотіли з’ясувати, як юнаки та дівчата ставляться до ризикованої поведінки. Слід зауважити, що в першому досвіді фахівці задіяли кількох респондентів, яким було запропоновано оцінити ймовірність летального випадку в автомобільній аварії при швидкості 480 км/год.

Далі медики запропонували добровольцям оцінити ризик смерті від зараження ВІЛ в результаті проведення незахищеного статевого акту. Учасники спостережень вважали, що летальний результат від незахищеного інтимного зв’язку в 17 разів вище, ніж смерть від ДТП на великій швидкості.

У процесі здійснення другого дослідження науковці прочитали респондентам 2 оповідання. У них головні герої випадково або навмисно заражали своїх партнерів ЗПСШ або вірусом грипу H1N1. Виявилося, що для людей ЗПСШ вважається небезпечнішою ризикованою поведінкою. Підсумки проектів опубліковані в The Hindustan Times.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть