Людина

Зміна пріоритетів: Експерти озвучили нові якості сучасних чоловіків

Експерти відзначили зміну пріоритетів, яка стала характерна для сучасних представників сильної статі. Крім того, фахівці озвучили і нові якості, які стали характерними для чоловіків XXI століття.

За останні 100 років світ змінився настільки, що зміни торкнулися не тільки технологій і соціального ладу, але і якостей, властивих його представникам. Так, за словами експертів, характер і пріоритети сучасних чоловіків кардинальним чином відрізняються від тих, які були притаманні жителям минулого століття. Нинішні представники сильної статі можуть дозволити собі дорослішати й «ставати на ноги» пізніше, намагаються більше часу проводити з сім’єю, а також не мають нічого проти того, щоб розділити з дружиною обов’язки з ведення домашнього господарства.

Як зазначає президент Міжнародної академії психологічних наук Володимир Козлов, більш тривалий період «дорослішання», спільне проживання з батьками навіть після працевлаштування, а також запізніле бажання завести власну сім’ю, є ознаками запізнювання реалізації соціальних ролей. Крім того, фахівці відзначають, що все більше чоловіків готові відмовитися від кар’єрних амбіцій і займатися домашнім господарством, якщо їхній партнер досить успішний в роботі і має високий заробіток.

Проте на даний момент, хоч сучасні представники сильної статі і володіють великою кількістю нових, не властивих їм раніше якостей, їх число на керівних постах як і раніше високе. Але враховуючи поступову зміну гендерної політики в робочій сфері і поява у жінок XXI століття можливості забезпечення себе і дитину, чоловіки стають більш зацікавленими у розподілі сімейних обов’язків і прояві себе в домашньому господарстві.

Кнопка «Наверх»
Закрыть