Екологія

3D-принтер на сонячній енергії для переробки пластику (відео)

З пластикового сміття будуть друкувати труби та інші сантехнічні матеріали

3D-принтер на солнечной энергии для переработки пластика

Австралійські дослідники створюють 3D-принтер, що працює на сонячній енергії, і який використовує в якості сировини відходи з пластику і друкує з нього труби та інші сантехнічні матеріали. За задумом вчених, винахід допоможе вирішити проблеми з водопостачанням в країнах, що розвиваються.

За словами наукового керівника проекту і викладача Інженерної школи Мазера Мухаммеда, технологія 3D-друку стає все більш важливою для країн, так як з її допомогою можна перетворювати пластикові відходи в корисні для місцевого населення речі.

“Наш 3D-принтер може бути використаний для швидкої заміни зламаних пластикових з’єднань, труб та інших пристроїв, необхідних для водопостачання або каналізації. Важливо, щоб він працював на сонячній енергії, так як багато регіонів, що розвиваються, так само як і зони лиха, часто не мають стабільного доступу до електроенергії,” — каже Мазер Мухаммед.

У даний момент дослідники збирають гроші на створення прототипу пристрою на краудфандингової платформі StartSomeGood. Проект зібрав вже більше $20 000 з заявленої мети в $30 000. У разі досягнення даної мети, 3D-принтер буде протестований на Соломонових островах у другій половині цього року, повідомляє econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button