Відео

3D-ручка з використанням холодних чорнил

[youtube]rWdZZuCgxGs[/youtube]

Спочатку телевізори, потім принтери, тепер навіть ручки навчилися створювати 3D-контент. Представляємо вашій увазі ґаджет CreoPop 3D Pen у вигляді ручки, яка вміє малювати реальні об’єкти безпосередньо в повітрі. Це не перший подібний друкуючий прилад, але, як стверджує творець, це перша 3D-ручка з використанням холодних чорнил.

На відміну від 3D-ручки WobbleWorks 3Doodler, яка малює розплавленим пластиком, CreoPop Pen 3D використовує в якості чорнила швидкотверднучу смолу, яка стає твердою під дією ультрафіолетового світла. Виробник стверджує, що це перша 3D-ручка з такими чорнилом.

[youtube]zEQUCtjFit4[/youtube]

Швидке твердіння – не єдина особливість чорнила CreoPop 3D Pen. Ще вони світяться в темряві і реагують на зовнішню температуру. Автор проекту Андреас Бірнік Engadget повідомив, що в даний час компанія працює над еластичними, струмопровідними, магнітними і безпечними для людської шкіри чорнилами для створення татуювань за типом тих, які малюють хною.

Читайте також: Китайська компанія друкує 10 будинків у день на 3D принтері

Журналісти Engadget, які побували на демонстрації CreoPop 3D Pen в Сан-Франциско, відзначають, що ручкою потрібно призвичаїтися користуватися: чорнило сохнуть дуже швидко, що може створювати певні незручності під час малювання. Бірнік пообіцяв доопрацювати цей момент, додавши, що в найближчі 2-3 тижні проект з’явиться на краудфандинговому майданчику Indiegogo, де буде вирішуватися його подальша доля.

Задоволення малювання у повітрі коштує 89 доларів. Але тим, хто зареєструється на сайті CreoPop, компанія обіцяє знижку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button