Здоров'я

5 добавок для схуднення

Сьогодні на ринок надходить все більше нових ліків для схуднення, і все більше людей ставляться до таких препаратів скептично. Але крім таких ліків існують і добавки, деякі з них можуть дійсно допомогти схуднути.

 5 добавок для похудения

Сироватковий протеїн

Сироватковий протеїн відомий своєю здатністю нарощувати м’язову масу. Крім цього, він допомагає стримувати апетит, тим самим дозволяє менше їсти і худнути. Сироватковий протеїн є натуральним продуктом, одержуваним з молочної сироватки, який швидко перетравлюється організмом.

Гідроксіцітринова кислота

Гідроксицітринову кислоту отримують з плодів дерева Гарцинія камбоджійська, яке росте в Південно-Східній Азії. З висушеної шкірки плодів виробляють продукт, який використовується для боротьби із зайвою вагою. Були проведені дослідження, які показали, що харчові добавки, які включають гарцинію, допомагають блокувати утворення жиру, зменшують апетит, знижують рівень холестерину, а також збільшують метаболізм.

Глюкоманнан

Глюкоманнан є досить ефективним засобом, який контролює рівень цукру, лікує діабет, а також бореться із зайвою вагою. Він являє собою харчові волокна, одержувані з азіатського рослини Аморфофаллус. Здавна глюкоманнан використовується в Азії в якості оздоровчої їжі, а також у медицині. Ці волокна мають здатність утримувати воду, тим самим допомагають знизити рівень холестерину і зменшити всмоктування вуглеводів. Проведені дослідження показали, що глюкоманнан сприяє втраті ваги у людей з надмірною масою тіла.

Хітозан

Хітозан також являє собою волокна, джерелом яких є хітин. Хітин входить до складу панцирів ракоподібних і комах. Добавки з хітозаном можуть призначати для зниження рівня холестерину, а також для зниження зайвої ваги.

Бета-глюкан

Бета-глюкан являє собою розчинне волокно, яке міститься в грибах, морських водоростях і дріжджах. Бета-глюкан, як відомо, допомагає знизити рівень холестерину, лікує діабет, а також сприяє схудненню.

Натхнення: www.kakprosto.ru

Кнопка «Наверх»