Людина

5 найпоширеніших медичних міфів

Існує маса обивательських помилок, пов’язаних з медициною. Ми зібрали 5-ку найпоширеніших медичних міфів і сподіваємося, що наш огляд дозволить розпрощатися з багатьма дурними страхами.

1-01-02-2015-600-381

Контактна лінза може застрягти в оці

Деякі люди не носять контактні лінзи, оскільки побоюються, що лінза потрапить на тильну сторону очного яблука і там застрягне. Медики стверджую, що це просто неможливо. Якщо в оці раптом не виявилося контактної лінзи, яка там повинні бути, швидше час вона потрапила під повіку, дістати звідки її не складе труднощів, або впала на підлогу.

Гігієнічний тампон може потрапити в матку

Деякі жінки в істериці біжать до лікаря, стверджуючи, що не можуть виявити в піхві тампон, який вставляли 100%. Але справа в тому, що шийка матки ніколи не розкриється, щоб пропустити тампон. Тому, якщо це гігієнічний засіб не виявлено, то, швидше за все, жінка видалила його й забула про це.

[ads2] Щеплення від грипу може стати причиною зараження цією хворобою

Деякі стверджують, що досить зробити щеплення від грипу, щоб захворіти. Таке твердження не має під собою ніяких підстав, оскільки віруси у вакцині деактивовані.

Літні люди сплять менше

Існує думка, що чим старша людина, тим менше їй потрібно годин сну. Це міф. Насправді тривалість сну дорослої людини однакова протягом усього її життя. Можливо, цей міф виник через те, що літні люди часто страждають безсонням.

Читайте також: Вчені розвіюють міфи про вагітність

При чханні серце зупиняється

Деякі читають, що коли людина чхає, її серце зупиняється. Але це зовсім не так, хоча чхання дійсно може викликати зміну серцевого ритму. Але пов’язано це зі зміною тиску всередині грудної клітини.

Натхнення: ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button