Здоров'я

5 природних способів підвищити щільність кісток

Збереження щільності кісток має вирішальне значення для вашого благополуччя. Коли ваші кістки втрачають щільність, вони стають більш схильними до переломів. Щоб поліпшити здоров’я кісток, вам необхідно регулярно займатися спортом і дотримуватися збалансованої дієти, багатої поживними фруктами і овочами.

Жінки в постменопаузі мають високий ризик розвитку остеопорозу. Це захворювання послаблює кістки, роблячи їх більш схильними до переломів. Наведені нижче поради, щоб зберегти міцність кісток і знизити ризик остеопорозу.

Їжте більше овочів

Овочі низькокалорійні, але багаті клітковиною, вітамінами і мінералами. Згідно з дослідженням, опублікованим в The Journal of Bone and Mineral Research, вітамін С може допомогти захистити кістки від пошкоджень.

Їжте продукти, багаті кальцієм, протягом дня

Кальцій – важлива поживна речовина, необхідне для оптимального здоров’я кісток. Оскільки ваші кістки руйнуються і ростуть кожен день, вам необхідно отримувати достатню кількість кальцію зі свого раціону.
Але замість того, щоб їсти один прийом їжі з високим вмістом кальцію в день, експерти рекомендують вживати протягом дня невелику кількість продуктів, багатих кальцієм.

До суперпродуктом, багатим кальцієм, відносяться:

  • квасоля
  • консерви сардини і лосось (з кістками)
  • сир
  • листова зелень
  • молоко
  • йогурт

Їжте продукти з високим вмістом вітамінів D і K2

Продукти, багаті вітаміном K2, також необхідні для підтримки здоров’я кісток. Вітамін K2 знижує втрату кальцію і допомагає мінералам зв’язуватися з кістками. Харчові джерела вітаміну K2 включають сир, боби і квашену капусту. Вітамін D допомагає організму засвоювати кальцій. Якщо ви страждаєте дефіцитом вітаміну D, ви сильно ризикуєте втратити кісткову масу.

Споживайте більше білка

Білок – ще одна поживна речовина, необхідна для міцних і здорових кісток.

Їжте продукти, багаті магнієм і цинком

Споживання горіхів, багатих магнієм, сприяють здоров’ю та щільності кісток. Поряд з кальцієм, магній і цинк допомагають підтримувати здоров’я кісток і підтримувати їх щільність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button