Здоров'я

Вчені створили вакцину проти багато видів алергії

Дослідники зі США створили «вакцину», яка, на їх думку, допоможе впоратися з кількома алергіями, включаючи сінну лихоманку. Вона містить «коктейль» із викликаючих алергію з’єднань і вводиться в декількох зростаючих дозах протягом восьми тижнів, передає Daily Mail.


Теорія вчених полягає в тому, що, якщо поступово збільшувати кількість тригерів контрольованим чином, імунна система стає більш толерантною до них, що усуває симптоми і забезпечує довгостроковий захист від інших алергій. Звичайне лікування включає в себе невеликі дози одного алергену. Однак це працює тільки на одну аллергологію і потрібно давати ліки протягом трьох місячних інтервалів протягом багатьох років.

У новому випробуванні лікарі використовують один коктейль з шести різних алергенів в одній «вакцині», і вони сподіваються, що наслідки нового способу будуть на все життя.

«Лікування людей з «коктейлем» алергенів звучить як хороша ідея для боротьби з множинними алергіями. Але на практиці лікування довільною сумішшю алергенів може означати неадекватне лікування ключових алергенів, що викликають симптоми, і непотрібне лікування інших, які не викликають симптомів», — резюмував Крістофер Корріган, професор астми, алергії і імунології в Королівському коледжі.

 

Кнопка «Наверх»
Закрыть