Здоров'я

Режим життя сучасних людей вбиває організм

Буває, людина прокидається в гарному настрої, але потім протягом дня на неї навалюється втома, сонливість і погіршується настрій. Це – наслідок необхідності рано вставати на роботу. Часто люди, які не досипають в робочі дні, намагаються компенсувати брак сну у вихідні. Але це не рятує.

foto_cikavosti_02.09.2014-010_resized

Дана проблема стала особливо гострою в останні десятиліття. Люди страждають від тиску на роботі, лягають пізно встають рано. В середньому втрачається приблизно 40 хвилин необхідного сну. І це має довготривалі наслідки. Наприклад, можливий набір ваги. Причому, досить значний – мінімум 1-2 кілограми на тиждень. Збиваються “внутрішній годинник”, псується настрій і людину мучить постійний голод. Так, щогодинний збій ритму підвищує ризик ожиріння приблизно на 33%.

Читайте також: Три причини розладу сну

Перепади настрою йдуть рука об руку зі зниженням самооцінки. При цьому стає важко сфокусуватися на роботі. А це знижує продуктивність праці хоча б тому, що спати хочеться протягом дня. Також погіршується інтимне життя. Часу і бажання на секс просто не залишається. Паралельно з цим знижується імунітет, збільшується ймовірність розвитку діабету, хвороб серця, респіраторних недуг. Експерти закликають лягати спати до десятої вечора щодня. А два дні на тиждень потрібно обов’язково лягати спати до 12.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button