Аналітика

500 000 гривень для ІТ-молоді. У Києві пройде міжнародний фінал Чемпіонату “Золотий байт”

У  Києві відбудеться міжнародний  фінал ІТ-чемпіонату “Золотий байт”, який збере 100 найсильніших команд з Європи та Азії.   

 Учасники з  України, Грузії,  Молдови, Білорусі та Азербайджану презентують проекти у сфері інноваційних технологій та дизайну. Серед них: мобільні додатки, веб-сайти, яскраві персонажі  3D і 2D анімації, комп’ютерні ігри, короткометражні фільми, гаджети технології інтернет речей та стартапи. Цього року багато учасників у втіленні ідей застосували технології  віртуальної реальності та штучного інтелекту.

Вже 10 років поспіль Чемпіонат “Золотий байт” організовує міжнародний навчальний заклад Комп’ютерна Академія ШАГ. Призовий фонд Чемпіонату  – 500 000 гривень.

Фінальний захист інноваційних проектів відбудеться 19 травня у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Урочисту церемонію нагородження проведуть 20 травня.

Учасники поставили собі за мету завдяки інноваціям  змінити світ на краще, що відповідає тематиці Чемпіонату Create the new world – Створюй новий світ! Тому чимало проектів мають ціль вирішувати проблеми у соціальній, комунальній та  екологічній сфері.

 До прикладу команда з Маріуполя створила інтерактивну веб-систему аналізу забруднення повітря, а учасники з Кривого Рогу втілюють сервіс для людей з обмеженими можливостями,  які можуть “орендувати” собаку-помічника. Команда з Одеси створила програму, яка допомагає діабетикам у вирішенні таких щоденних проблем, як прийом ліків, контроль медичного аналізу, підготовка щоденних меню та контроль за фізичними навантаженнями. Також серед проектів – соціальні мережі,  практичні мобільні додатки для туристів,  таск-менеджери для великих підприємств.

Оцінювати проекти будуть представники інвестиційних та венчурних фондів, найбільших ІТ-компаній України. Серед них – Євген Шваров, менеджер освітніх програм InterSystems,  Едуард Лебедюк, інженер-консультант InterSystems, Ілля Кенінгштейн, Creative Quarter, Co-Founder and CCO, Антона Ведищева, Azure Architect at SoftServe, Дмитро Подолєв, CEO&Founder at iHub, Владислав Тісленко, CEO at Concepter, Михайло Зінченко, Operational Producer Persha Studia | Wargaming.net,  Олексій Кузнєцов,  Senior 3D-artist in Ubisoft та інші.

Відбірковий етап Чемпіонату тривав майже півроку. Загалом заявки  на участь подало майже 10 000 учасників. 100 проектів потрапили на міжнародний фінал, де вони позмагаються за призовий фонд 500 000 грн, а найголовніше – за можливість знайти інвестора та реалізувати свій проект.

Нагадаємо, ІТ-Чемпіонат “Золотий байт” заснований у 2008-му році  Комп’ютерною Академією ШАГ.  Чемпіонат – це платформа стартап-індустрії, створена для пошуку нових ідей і талантів. Головні цілі – стимулювати молодих фахівців творити інновації та бізнес-ідеї, допомогти інвесторам і венчурним фондам в пошуку сильних проектів, розкривати потенціал України в сфері IT на міжнародній арені. Участь в чемпіонаті дає можливість молодим фахівцям отримати експертну думку від світових IT експертів, налагодити бізнес-контакти та, найголовніше – залучити інвестиції для розвитку свого проекту.

Чемпіонат проходить за підтримки провідних компаній: InterSystems, Microsoft, StearlingAgency, Цитрус, типографії WOLF та Borjomi.

Детальніше про Чемпіонат, регламент та номінаціїї – http://www.goldenbyte.org/ru/

Довідка:

Комп`ютерна Академія ШАГ  – масштабний міжнародний навчальний центр, який працює у 18 країнах світу та налічує 55 філій на 4 континентах (Європа, Азія, Північна та Південна Америка). Центр спеціалізується на професійній ІТ-освіті для дорослих, а також дітей. Крім того на базі центру засновано перший в Україні ІТ-університет (IT Step University ) –  заклад вищої освіти, який навчає лише інноваційним напрямам у сфері ІТ.

Акредитація журналістів:

Марія Шепель, PR-менеджер
(098) 62 82 903
shepel@itstep.org


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button