Поради

Як обрати полікарбонат для теплиці?

В умовах нашого, не дуже привітного клімату, досить важно вирощувати овочі увесь рік. Теплиці і парники – чудова можливість отримати свіжі продукти навіть узимку. Тим паче, потрібно правильно облаштувати цей невеликий клаптик землі, зробивши його зручним і надійним для овочів.

полікарбонат для теплиці

Трохи історії

Полікарбонат – це той же пластик, але виготовлений з використанням полімерної сировини. Матеріал володіє великою кількістю позитивних характеристик:

  • стійкість до перепаду температурного режиму;
  • високі показники теплоізоляції;
  • прозорі і міцні стінки;
  • безпека для культур, котрі вирощують всередині;
  • легкість в установці;
  • стійкість до хімікатів, котрі використовують в якості добрива.

Матеріал завоював свою популярність непоганими технічними показниками. Сфера застосування полікарбонату доволі широка, але найбільшою популярністю він користується у господарстві, де його використовують для покриття та ізоляції теплиць. У асортименті продукції, котру пропонує представлений широкий вибір полікарбонату, котрий чудово підходить для парників.

Різновиди пластику, котрі купують для теплиць

Видів полікарбонату доволі багато. Щодо структури, то виділяють монолітний і стільниковий варіанти. Перші представляють собою суцільні листи з різними показниками товщини і розмірів. У будівництві складних і габаритних конструкцій такий вид використовується частіше, так як під дією високий температур його можна зігнути і придати йому потрібної форми. Завдяки високій міцності, використовувати листи монолітного типу можна без додаткового каркасу, проте будувати з них теплиці доволі дорого.

Стільниковий полікарбонат – чудовий вибір для тих, хто хоче недорого і швидко отримати теплицю для вирощування овочів. Цей тип матеріалу легкий, непогано пропускає освітлення. Окрім цього на його поверхню нанесена захисна плівка, котра запобігає попаданню на продукти ультрафіолетових променів. Високі теплоізоляційні властивості дозволяють використовувати виріб для будування парників і теплиць.

Стільниковий полікарбонат для теплиць: чудовий вибір!

Стільниковий полікарбонат використовується найчастіше, так як він має ряд особливостей, котрі спонукають покупців зробити вибір в його користь:

  • невелика вартість;
  • найкращий показник теплоізоляції;
  • низька вага при високих даних міцності;
  • верхня площа завжди покрита захистом від сонячного випромінювання.

Стосовно недоліків можна виділити тільки декілька: слабка стійкість до впливів абразиву і стиснення під час перепаду температурного режиму. Перед тим, як зробити покупку важливо зважити всі «за» та «проти», та обрати , від показників котрого буде залежати термін використання парника.

Якщо можливості для покупки матеріалу необмежені, то не має сенсу економити. Зверніть увагу на матеріал від відомого виробника. Якщо стає питання стосовно товщини матеріалу, то потрібно знати, що товстий лист краще зберігає тепло, але гірше пропускає світло, тому всередині може знадобитись установка декількох ламп.

Поради щодо вибору

Який би вид полікарбонату ви не вирішили купити, варто звернути увагу на якість. Чим популярніший виробник, тим якісніші у нього товари, оскільки він дорожить своєю репутацією і не дозволяю собі випускати неякісні листи.

Найбільш важливо при покупці звертати увагу на стан упаковки: вона має бути неушкодженою. На складі листи зберігають у горизонтальному положенні, тому їх поверхня повинна бути рівною. Якщо вона має хвилі – матеріал купувати не варто, вірогідніше, він низької якості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button