Різні цікавинки

Як вибрати поліпропіленові труби для водопостачання

1_resizedПоліпропіленові труби для водопостачання вибрати зовсім не складно, хоча людині, яка не розбирається в їх класифікації, можливо, не так легко розібратися. З їх допомогою можна в короткі терміни звести каналізаційний тип інженерних споруд. Всупереч поширеній думці, що пвх труби не можна практикувати для облаштування гарячого водопостачання або опалювальних систем, варто сказати, що це не так. Важливо правильно вибрати відповідний виріб з поліпропілену.

Труби поліпропіленові – хороша альтернатива металевим трубопроводам, що гарантує простий монтаж і надійність всієї системи. До того ж трубы полиэтиленовые купить киев ви можете за доступною ціною. Тому монтаж, виконаний ними – вигідний, та якісний. До того ж ppr – екологічно чистий матеріал, не схильний до корозії, відкладень на стінках вапняних кірок і солей. Тому, пвх труби і використовують для водопроводів з питною водою.

Поліпропіленова труба є кращим варіантом для монтажу «теплої підлоги» та опалювальних систем. Цей пластиковий матеріал безпечний для здоров’я людей.

Вибираючи поліпропіленові труби для водопостачання, потрібно дотримуватися одного простого правила. Щоб змонтувати водопровід для холодної води, можна використовувати будь-які вироби з поліпропілену.

Армування необхідно для підвищення міцності пвх виробів. Варто відзначити, що на армовані труби поліпропіленові мають вищу ціну, ніж у аналогів без додаткового шару. На сьогоднішній день поліпропіленова труба армується алюмінієвими листами, скловолокном і композиційним матеріалом з пп і скловолокна. На думку фахівців, більш висока якість у скловолоконних виробів та виробів з композиційного матеріалу. Пояснюється це тим, що скловолокно – недорогий матеріал, він сприяє зміцненню структури труб. Саме тому на ці труби поліпропіленові ціна вища, ніж у армованих алюмінієм. Важливо враховувати, що фітінг на вироби повинен бути виготовлений з того ж матеріалу.

Найбільш популярна на вітчизняному будівельному ринку продукція бренду pro aqua. Їхня продукція перевірена досвідом і рекомендується навіть при монтажі систем опалення. Добре відгукуються і про продукції торгової марки aquatech та KAN. Крім трубної продукції вони пропонують багатий асортимент фітингів на труби будь-яких діаметрів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button