Різні цікавинки

Основні аспекти популярності мобільників китайського виробництва

foto_cikavosti_08.08.2014-06Не секрет, що рівень недовіри до товарів з Китаю був і залишається стабільно високим, проте чим же пояснити все більшого поширення мобільних пристроїв з Піднебесної? Невпинна критика цих товарів не заважає зростанню продажів і цьому, звичайно ж, є розумне пояснення.

Головним чинником, який збільшує присутність китайських телефонів на нашому ринку, є їх доступність. Споживач платить не за бренд (а це не малий відсоток від вартості), а безпосередньо за функціонал виробу. Так, наприклад, придбати китайские телефоны xiaomi, можна за значно (у рази) меншою вартістю, ніж продукцію «розкручених» корейських виробників. Однак це не означає, що «китаєць» гірше за начинкою або продуктивності (як правило — навпроти). Просто даний бренд має меншу поширеність і, відповідно, більш прийнятну ціну.

Грає свою роль у формуванні вартості і технологічність виробництва. В останні роки в Китаї вона різко пішла вгору, що позитивно відбилося на здешевленні виробництва і як наслідок — кінцевого продукту.

Наступним важливим аспектом зростаючої популярності є висока якість виробів. Справа в тому, що в Китаї, як і в будь-якій країні, широко розвинене виробництво дешевих підробок кустарним способом. Раніше, саме такий товар потрапляв на наш ринок, активно сприяючи формуванню негативного ставлення до всіх виробів з цієї країни. Останнім часом ситуація змінилася докорінно: постачальники оцінили всі вигоди від роботи з нормальними виробниками і вітчизняний споживач отримує товар високої якості. Як приклад можна привести китайский телефон cubot, який раніше закуповувався у сумнівних виробників і не відрізнявся особливою якістю, а тепер, при роботі з великими виробництвами, покупець, нарешті, зміг оцінити якість і функціонал цього бренду.

Функціональність китайських телефонів так само сприяє їх широкому поширенню. Люди, які вирішили придбати китайські смартфони, отримують багатофункціональні пристрої, розраховані на вирішення найрізноманітніших завдань. Такі пристрої виготовлені у відповідності з усіма обов’язковими стандартами мають на борту всю необхідну начинку і софт, орієнтований на вітчизняного користувача. Наприклад, телефон ulefone купить можна в інетрнет — магазині за ціною, приблизно вдвічі нижчою, ніж брендові моделі зі схожими характеристиками.
Підводячи підсумок даної теми можна лише нагадати про те, що більшість відомих брендів сьогодні виробляється саме в Китаї, що говорить багато про що.

Кнопка «Наверх»
Закрыть