Екологія

75% людей в усьому світі виступають за повну заборону одноразового пластику

75% людей у всьому світі хочуть, щоб одноразовий пластик був якнайшвидше повністю заборонений.

Про це свідчать результати опитування проведеного дослідницькою компанією IPSOS, передає mind.ua.

Дослідження проводилося у зв’язку з початком переговорів членів ООН щодо прийняття глобальної угоди про заборону зростання забруднення довкілля пластиком.

В опитуванні взяли участь понад 20 000 людей із 28 країн. За даними дослідників, кількість тих, хто виступає за заборону використання одноразового пластику, зросла на 4% у порівнянні з показниками 2019 року. А кількість людей, які надають перевагу товарам з меншою кількістю пластикової упаковки, зросла з 75% до 82%.

Також опитування IPSOS показало, що 85% респондентів хочуть, щоб виробники та роздрібні продавці несли відповідальність за скорочення, повторне використання та перероблення пластикової упаковки. Цей показник збільшився на 5% у порівнянні з даними 2019 року.

«Люди у всьому світі ясно висловили свою думку, – сказав Марко Ламбертіні, генеральний директор WWF International. – Тепер відповідальність лежить на урядах різних країн, які мають ухвалити глобальний договір про заборону одноразового пластику, щоб ми могли зупинити забруднення».

Конференція країн-членів ООН, на якій буде визначено ключові моменти можливої угоди, пройде у Найробі з 28 лютого до 2 березня. Агентство зазначає, що договір може стати найважливішим екологічним документом після підписання Паризької угоди про зміну клімату у 2015 році. Найактивніше прийняття заборони підтримують у Колумбії, Мексиці та Індії.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button