Здоров'я

Альтернативне лікування імпотенції (еректильної дисфункції)

foto_cikavosti_11.06.2014_250Лікування, яке не відповідає стандартній Західній медичній практиці, відносять до так званої «альтернативної» або «комплементарної» медицині. Альтернативні методи лікування імпотенції включають в себе прийом харчових добавок, лікарських засобів з трав і акупунктури.

Деякі чоловіки вибирають альтернативні методи лікування імпотенції як доповнення до традиційних. Якщо ви розглядаєте альтернативні методи лікування імпотенції, зверніться до лікаря, перш ніж починати лікування.

Альтернативні методи лікування імпотенції

Харчові добавки: Наступні поживні добавки використовуються для поліпшення еректильної функції: амінокислота аргінін, біофлавоноїди, цинк, вітамін С, вітамін Е і борошно із лляного насіння. Крім того, деякі пацієнти, які страждають від еректильної дисфункції, з низьким рівнем гормону дегідроепіандростерона відчували поліпшення еректильної функції після прийому допоміжного курсу цього гормону. Однак, оскільки безпека тривалого прийому гормону дегідроепіандростерона не вивчена, більшість фахівців не рекомендують його вживати.

Лікувальні засоби з трав: Вважається, що азіатський женьшень і гінгко білоба можуть покращувати еректильну функцію у чоловіків. Проте, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати будь трав’яні добавки, щоб переконатися, що це буде для вас безпечно.

Акупунктура: Це стародавній китайський метод лікування, який полягає у впливі тонких металевих голок на біологічно активні точки організму. Акупунктура стимулює властивість організму боротися з хворобами і розладами, коректуючи «дисбаланси» в організмі. Акупунктура вже принесла користь певному відсотку чоловіків з імпотенцією.

Якщо у вас проблема з ерекцією, проконсультуйтеся з терапевтом, щоб встановити причину розладу і дізнатися про можливі методи лікування.

Поради з області здорового глузду

Пам’ятайте, що, оскільки більшість альтернативних методів лікування ніким не регулюються, складно передбачити, що саме ви отримаєте. Ось кілька порад для тих, хто збирається використовувати лікувальні засоби з трав:

– Перш ніж приймати будь-які препарати на основі трав, поговоріть про це зі своїм лікарем.
– Якщо у вас виникли побічні ефекти, такі як нудота, блювання, прискорене серцебиття, відчуття неспокою, безсоння, діарея або шкірний висип, припиніть прийом трав’яного засобу і повідомте про свій стан лікаря.
– Уникайте препаратів, до складу яких входить більше однієї лікарської рослини.
– Не довіряйте рекламним обіцянкам ефективності засобу. Звертайтеся до науково обґрунтованих джерел інформації.
– Уважно вибирайте торгові марки. Купуйте продукцію тільки тих марок, які вказують загальноприйняту і наукову назву рослини, ім’я та адресу виробника, серію і номер партії, термін придатності, інструкцію по застосуванню препарату і список потенційних побічних ефектів.
– І найголовніше, перш ніж комбінувати будь-які лікарські добавки, що продаються без рецепту, з ліками, які призначив вам лікар, повідомте йому про своє рішення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments