Здоров'я

Лікарі назвали спеції, які попереджують інсульт, діабет та рак

Ряд трав та прянощів мають протизапальну, протиракову, протимікробну, антидіабетичну дію. Тому буде корисним включати їх у свій харчовий раціон у невеликих кількостях.

Імбир

Запалення вважається ймовірною причиною кардіологічних проблем, інсульту, злоякісних новоутворень, хвороб Альцгеймера і артриту. Активні сполуки у складі імбирного кореня (гінгероли) знімають болі та працюють як інгібітори циклооксигенази – аналогічно протиартритним лікам. На додачу до цього, гінероли, як і відомий усім аспірин, мають властивість розріджувати кров, що необхідно при серцевих недугах.

Куркума

У куркумі є високий відсоток сильного антиоксиданту куркуміну. Він губить злоякісні клітини при онкології простати, товстого кишечника та легень. Ще, на думку вчених, куркумін може блокувати активність генів, які викликають онкологію.

Орегано

Ця рослина застосовується із давнини проти різноманітних інфекцій. Суміш масел орегано, пажитника, кмину та гарбузового насіння допомагає знизити кров’яний тиск. Також додавання орегано в різні страви може забезпечити протипаразитарну та антидіабетичну дію.

Кориця

Спеціалізовані коричневі добавки виробляються переважно з екстракту цієї спеції чи порошку. Згідно з результатами більшості експериментів, додавання до раціону таких добавок дозволяє забезпечити контроль над діабетом і знизити обсяг цукру в крові.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button