Екологія

Що є більш екологічним, онлайн або традиційний шопінг?

Коли споживачі намагаються зробити вибір між традиційними та онлайн-покупками, в гру вступають багато факторів, такі як ціна, якість, зручність і терміни.

Что является более экологичным, онлайн или традиционный шоппинг?

Тепер, завдяки новим дослідженням, опублікованим в Environmental Science & Technology, у споживачів, що піклуються про екологію, з’явиться рішення, що враховує викиди парникових газів. У дослідженні вчені підрахували, що покупки в звичайних магазинах товарів особистої гігієни та товарів для дому часто виробляють менше парникових газів, ніж один тип покупок в Інтернеті, але не більше, ніж інший.

Екологічний шопінг

Популярні споживчі товари, такі як туалетні приналежності, чистячі засоби і запаковані продукти, що являють собою недорогі товари, які швидко продаються і часто купуються. Хоча покупці традиційно купують ці товари у магазинах роздрібної торгівлі, онлайн-продажі зростають у багатьох країнах, включаючи Китай, Великобританію і США.

Серед моделей онлайн-покупок двома основними типами є «Bricks & Clicks» (онлайн-замовлення з наступною доставкою на дім безпосередньо з фізичного магазину) і «Pure Play» (онлайн-замовлення з оформленням через компанію з доставки посилок). Садег Шахмохаммаді, Марк Хейбрегтс і їхні колеги хотіли систематично охарактеризувати та порівняти викиди парникових газів цих трьох способів здійснення покупок.

Что является более экологичным, онлайн или традиционный шоппинг?

Дослідники оцінили сумарні викиди парникових газів, пов’язані з трьома методами купівлі популярних споживчих товарів, придбаних у Великобританії. У три моделі були включені викиди від транспорту, складського зберігання, доставки і упаковки. Аналіз показав, що загальна питома кількість парникових газів на предмет, придбаний в магазинах роздрібної торгівлі, була вище, ніж у Bricks & Clicks у 63% випадках, і нижче, ніж у Pure Players у 81% випадках.

В дослідженні також були визначені способи, за допомогою яких споживачі та роздрібні продавці могли б скоротити викиди парникових газів для кожного типу покупок. Наприклад, покупці магазинів роздрібної торгівлі могли б зменшити викиди на 40%, ходячи пішки або катаючись на велосипеді по магазинах, Pure Players можуть скоротити викиди на 26%, перейшовши на електричні мікроавтобуси і вантажні велосипеди для доставки продуктів з центрів розподілу посилок в будинки споживачів.

За матеріалами techxplore.com

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button