Технології

Американець накачався за допомогою генної модифікації

Колишній біохімік Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (НАСА) і біохакер Джосає Зейнер розповів про наслідки експерименту, в ході якого він увів в своє тіло ген міостатин за допомогою технології CRISPR.

За словами біохіміка, він хотів продемонструвати, що обладнання для модифікації ДНК є недорогим і простим у користуванні навіть для тих, хто не володіє спеціалізованими знаннями. Чоловік вирішив збільшити м’язову масу в лівій руці і ввів в себе додаткову копію гена міостатина, що відповідає за ріст м’язів.

Він упевнений, що після процедури в частині клітин змінився геном. Оскільки введений ген є добре вивченим, ефект від його впровадження має бути помітним. Зараз Зейнер працює над способами перевірити, в які клітини вбудувати ген, і якою мірою він вплинув на ріст м’язів.

Зейнер став помітною фігурою в культурі біохакерів, які займаються генною модифікацією в домашніх умовах і намагаються поліпшити своє власне тіло за допомогою сучасних технологій. Він займається продажем наборів, які дозволяють провести власні експерименти зі створення трансгенних організмів. При цьому Зейнер та інші біохакери ігнорують попередження Управління по санітарному нагляду за якістю продуктів і ліків США (FDA) про те, що продаж трансгенів без схвалення відповідних інстанцій є незаконним.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button