Технології

Бабусьофон Philips Xenium E311

Компанія Philips представила новий телефон Philips Xenium E311. Простий в управлінні, оснащений великими кнопками, великими екранними шрифтами, гучним динаміком, настільною док-станцією з функцією підзарядки. Телефон отримав 2,4-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 320 х 240 пікселів, FM-радіо, аудіоплеєр, слот для карт пам’яті microSD.

01-04-15-foto-600x775-1

Функція озвучування набраних цифр дозволить перевірити правильність набраного номера. Ще одна незвичайна можливість — режим «збільшувального скла»: за кілька натискань, і користувач зможе збільшити текст, який знаходиться перед ним, будь то новинна замітка, інформація на упаковці товару або чек в супермаркеті. Завдяки вбудованій антені радіо можна слухати без навушників, прямо через динамік.

01-04-15-foto-600x702-2

Окремо варто відзначити функцію ліхтарика, який можна включити за допомогою спеціального перемикача на корпусі, навіть якщо телефон в даний момент вимкнений. Механічний перемикач блокування клавіатури дозволить не турбуватися про випадкове натискання кнопок в кишені або сумці. Нарешті, в екстреній ситуації на допомогу прийде тривожна кнопка: вона дозволить швидко набрати один з трьох попередньо заданих номерів. У випадку, якщо неможливо додзвонитися ні по одному з номерів, телефон розішле повідомлення з попередньо заданим текстом.

Читайте також: Залежність від телефону — ознака емоційної нестабільності

Завдяки технології Xenium, новинка здатна працювати без підзарядки до 23 годин в режимі розмови і до 59 днів в режимі очікування (знімна акумуляторна батарея ємністю 1530 мАч). Телефон підтримує використання двох SIM-карт. Розмір телефону: 134 x 56 x 15 мм, вага телефону 112,5 гр., Вага док-станції 68,3 гр.

Натхнення: 24gadget.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть