Аналітика

Американські діти використовують слова Трампа, щоб залякувати однокласників

“Газета The Washington Post проаналізувала статті, що публікувалися протягом усього президентства Дональда Трампа, в яких згадуються випадки знущань з однокласників в початковій, середній або вищій школі, і виявила, що учні використовують підбурливі висловлювання президента, які часто називають расистськими або ксенофобськими”, – передає The Independent.

“Газета проаналізувала 28 тис. статей, починаючи з початку 2016 року, (…) і виявила, що висловлювання Трампа, гасла з його передвиборних мітингів і навіть його прізвище використовувалися учнями та працівниками навчальних закладів у більш ніж 300 зареєстрованих випадках нападок на інших людей, – йдеться в статті. – З цих інцидентів в 75% випадків підбурливі висловлювання, пов’язані з Трампом, були спрямовані на латиноамериканських, мусульманських чи чорношкірих студентів”.

Газета описує один з інцидентів, коли один з учнів середньої школи Кам’якін в Кеневіке, штат Вашингтон, відмовився сидіти на занятті поруч з Сьєло Кастор, мексикано-американською ученицею, після того, як вона висловила своє несхвалення президента – і зазнала знущань однокласників. Після цього на футбольному матчі учні розгорнули прапор із написом “Make Great America Again” (“Зробимо Америку знову великою” – гасло, що використовувався Дональдом Трампом у його передвиборчій кампанії 2016 року – Прим. ред.) і скандували “Build The Wall” (“Побудуйте Стіну” – мається на увазі “стіна” вздовж мексикано-американського кордону – Прим. ред.). На знак протесту проти расових відносин, демонстрованих однокласниками, студенти-латиноамериканці залишили захід. Проходячи повз одного з учнів, Кастор почула: “Look, it’s one of those f***ing Mexicans.” (“Дивись, це одна з цих … мексиканців”).

“Ще один інцидент зі знущаннями стався в червні 2019 року в Нью-Джерсі, коли 13-річний хлопчик сказав своєму мексикано-американському однокласнику 12-ти років, що “всі мексиканці повинні повернутися через стіну”. На наступний день мати однокласника підійшла до хулігана з приводу його коментаря, але дитина побила її до втрати свідомості”, – передає газета.

“The Washington Post – не єдине видання, яке вивчило, як вплинула риторика Трампа на ситуацію в школах. Раніше Buzzfeed News проаналізував вплив слів Трампа на знущання і виявив 50 інцидентів в 26 штатах, в яких студенти використовували популярні фрази, пов’язані з президентом”, – повідомляється в статті. Так, один інцидент стався в середній школі в Шакопі, штат Міннесота, де хлопці в футболках з зображенням Дональда Трампа оточили чорношкіру дівчинку-підлітка і заспівали “The Star-Spangled Banner” (Гімн США, “Прапор, усипане зірками”). Але замість правильних слів вони замінили останню фразу “home of the brave” (будинок сміливців) на слова “home of the slaves” (дім рабів).

“У шкільному автобусі в Сан-Антоніо, штат Техас, білошкірий восьмикласник заявив однокласнику-філіппінцю: “Тебе депортують”. Інший білошкірий восьмикласник сказав своєму чорношкірому однокласнику в Брея, штат Каліфорнія: “Тепер, коли Трамп переміг, вам доведеться повернутися в Африку, звідки ви родом”.

“Твердження, що Трамп може впливати на поведінку, пов’язану з цькуванням, а також з расистською чи ксенофобською риторикою між однокласниками, з’явилися на тлі того, як перша леді Меланія Трамп зробила “антибуллінг” однією зі своїх ініціатив в Білому домі, – нагадує The Independent. – У травні 2018 року перша леді запустила кампанію “Будь кращим”, яка має широке охоплення, але включає цілі боротьби зі знущаннями і кіберзалякуванням. (…)”

Джерело: The Independent

Натхнення


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button