Здоров'я

Американські вчені знайшли простий спосіб боротьби з депресією

Група американських вчених, що складається з членів академії неврології США і фахівців університету Раш, провела ряд експериментів і прийшла до висновку, що найефективнішим способом боротьби з депресією є щоденне вживання в їжу овочів і фруктів. Вчені довели, що люди, в чиєму раціоні присутнє червоне м’ясо, піддаються депресії набагато частіше, ніж ті, чиє харчування переважно складається з фруктів і овочів.

Основним завданням досліджень, проведених фахівцями, було знайти ефективний спосіб запобігти стану депресії у літніх людей. Для цього вчені протягом шести років контролювали і аналізували раціон харчування більше тисячі чоловік у віці старше 80 років. Вчені заявили, що люди з проблемами пам’яті частіше схильні до депресії. Американські фахівці вирішили довести, що правильно харчуючись, аналізуючи і коригуючи свій раціон, можна успішно боротися з недугою.

Результати практичних експериментів показали, що у пацієнтів, яких обмежували у вживанні червоного м’яса, цукру і насичених жирів, а наголос в харчуванні робився на овочі та фрукти, ризик виникнення депресивних розладів зменшився на 11%. А от у тих людей, основу живлення яких становило м’ясо, ризик зазнати впливу депресії зростав.

Кнопка «Наверх»
Закрыть