Здоров'я

Медики: Вживання авокадо кілька разів на тиждень збільшує тривалість життя

Медики розповіли про те, як вживання авокадо позначається на здоров’ї людини. Якщо протягом тижня кілька разів їсти даний фрукт, то подібна дієта суттєво збільшує тривалість життя завдяки цілого ряду корисних речовин, що містяться в цьому плоді.

Багато досліджень свідчать про те, що правильне харчування має безпосереднє відношення до здоров’я людини. Повноцінний раціон здатний не тільки підтримувати людей у формі, але і збільшувати тривалість їх життя. Лікарі рекомендують щодня з’їдати по 5 видів овочів і фруктів, а також не забувати про молочні продукти і білки.

Авокадо, відзначають медики, можна назвати однією з найбільш корисних складових раціону людей. Він містить у собі безліч корисних речовин, позитивно позначаються на всіх аспектах здоров’я людини. Найбільше отримує серцево-судинна система, фітостероли, що знаходяться в цих плодах, знижують рівень холестерину та нормалізують кров’яний тиск.

Авокадо також позитивно позначається на шкірі і зморшках. Подібний продукт корисний і для очей, допомагаючи зберегти зір. Його медики рекомендують і представникам сильної статі. Він позитивно впливає на чоловіче здоров’я і зменшує ріст злоякісних клітин в передміхуровій залозі. Лікарі рекомендують всім людям як мінімум два рази на тиждень вживати авокадо, у свій раціон його можна додавати щодня.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button