Авто

Анонсовано новий міський Suzuki V-Strom 650XT 2015

Минула модель мотоцикла відрізняється високим рівнем доброзичливості, завдяки збалансованій роботі всіх систем. На низьких швидкостях маневреність відрізняється високими показниками, які не зникають на високих швидкостях. І при цьому забезпечено стабільність на більших швидкостях. Тобто мотоцикл прекрасно буде вести себе як на міських дорогах, так і на заміських трасах.

foto_cikavosti_01.10.2014-20_resized

Чуйна підвіска повністю краде нерівності дорожньої поверхні, переробка двигуна дозволила усунути смикання на малих і холостих обертах, що підвищило віддачу і інформативність їзди. Певну роль в плавності ходу зіграла установка системи Suzuki Dual Throttle Valve.

Читайте також: Малюка Suzuki Celerio привезуть в Женеву

Нова модель Suzuki V-Strom 650XT 2015 також комплектується двигуном v-twin з об’ємом 645 куб.см. Вага мотоцикла Suzuki V-Strom 650XT ABS 2015 становить 215 кг, що дає виробникам ще одну перевагу над аналогічними моделями від конкурентів Triumph Tiger 800XC і BMW F800GS. Також замість легкосплавних дисків на новинці встановлені спиці. Девятнадцатідюймовие колесо встановлено попереду, сімнадцятидюймове встановлено ззаду.

Також для новинки використовували парні фари. Виробники підготували аксесуари: три кофри, центральний з яких виготовлений з алюмінію, захист двигуна і дуги, для поганої погоди – противотуманна світлодіодна техніка.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button