Авто

Renault випустить електричну Dacia в 2021 році

Renault офіційно підтвердила своє бажання запустити низькобюджетний електромобіль в Європі під назвою Dacia.

У своєму звіті про фінансові результати за 2019 рік в кінці року французька група підтверджує два електричних авто: очевидно, що це Twingo ZE, який з’явиться до 2020 року, і електрична Dacia, запланована на 2021 рік.

Найдешевший електромобіль на ринку?

Renault выпустит электрическую Dacia в 2021 году

І ми не говоримо про електричну версію бестселера недорогої марки Duster, оскільки в документі, опублікованому Renault, майбутня модель румунського виробника згадується як «Dacia Urban City». Тому під цим слід розуміти, що цей автомобіль буде міською машиною, яка, безсумнівно, буде за розмірами менше Sandero.

Цілком можливо, що Dacia EV являє собою оновлену версію Renault City K-ZE, невеликого електричного кросовера, призначеного для китайського ринку, вперше представленого в 2018 році. Крім того, зовнішній вигляд цієї K-ZE, електричної версії Renault Kwid вже добре підходить до естетичних канонів Dacia. Крім того, можливо, модель була розроблена на цій базі, щоб відповідати вимогам двох брендів.

Renault выпустит электрическую Dacia в 2021 году

Ґрунтуючись на характеристиках K-ZE, майбутня електрична Dacia може отримати двигун потужністю 45 кінських сил і крутний момент 125 Нм. Батарея потужністю 26,8 кВт*год забезпечує пробіг на 271 км по циклу NEDC. Або приблизно 200 км за новим циклом WLTP.

Можна також уявити, що ця майбутня електрична Dacia буде випускатися саме там, де виробляється K-ZE, тобто в Китаї, а потім вирушати в західну Європу, а не в Румунію.

Нарешті, поговоримо про ціну цієї майбутньої маленької електричної Dacia. Якщо K-ZE продають по 61800 юанів в даний час, еквівалент – 8 161 євро, ціна може бути злегка роздута для європейського ринку. Але вона буде залишатися конкурентоспроможною у порівнянні з невеликими електрокарами від Volkswagen, Skoda і Seat.

За матеріалами insideevs.com

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button