Головна / Ґаджети / Apple iPad Pro розібрали на гвинтики (20 фото + відео)

Apple iPad Pro розібрали на гвинтики (20 фото + відео)

Продажі нового 12.9-дюймовго планшета Apple iPad Pro стартував кілька днів тому, і команда фахівців ifixit тут же дістала примірник пристрою для свого традиційного розбирання. Здавалося б, чим більший розмір пристрою, тим простіше має бути його ремонт. Однак, у випадку з Apple iPad Pro це виявилося не так.


Мабуть, єдиною перевагою конструкції стали акумулятори — їх два з загальною ємністю 10 307 маг. Вони не приклеєні і не припаяні до материнської плати — для вилучення з’явилися спеціальні ярлики, які полегшують заміну. А ось дисплей об’єднаний з захисним склом і фронтальною панеллю в єдине ціле, що значно збільшить вартість ремонту/заміни у разі пошкодження.

Smart Connector, з допомогою якого підключається клавіатура, замінити взагалі неможливо, тому при експлуатації виробу до цієї деталі варто також ставитися дбайливо. Окремо відзначається величезна кількість клею, їм зафіксовані практично всі компоненти планшета, що істотно ускладнює процес ремонту.

В результаті, Apple iPad Pro отримав оцінку ремонтопридатності 3 з 10. У підсумку, Apple iPad Pro удостоївся лише 3 балів з 10 можливих за шкалою ремонтопридатності ifixit.

Джерело: ifixit.com

Натхнення: 24gadget.ru