Ґаджети

Apple Watch буде визначати рівень кисню у крові

Apple Watch буде визначати рівень кисню в крові, про це стало відомо виданню 9to5Mac. Функція виявить ще більше потенційних ризиків для здоров’я користувача.

Джерела видання 9to5Mac в Apple заявили, що компанія працює над функцією, яка дозволить визначати рівень кисню в крові через зап’ястя. Якщо рівень насичення крові киснем опускається нижче певного порогу, користувач отримає повідомлення про це.

Поки невідомо, чи буде потрібно для цього оновлення обладнання або програмного забезпечення. Можливо, інженери будуть використовувати червоні та інфрачервоні датчики.

Пристрій буде вважати нормальним рівень кисню в межах 95-100%. Падіння рівня нижче 80% годинник будуть визначати як ризик, який може призвести до порушення роботи серця і мозку. У разі, якщо такий рівень збережеться, то пристрій сповістить про ризик зупинки дихання чи серця.

У 9to5Mac зазначили, що «немає ніякої гарантії, що нові функції з’являться в новому поколінні годин Apple Watch». Однак автори видання відзначили, що Apple буде все більше перетворювати годинник на інструмент, який ретельно стежить за здоров’ям пацієнта. При цьому статистика про низький рівень кисню в крові може знизити ризик серцевих і легеневих нападів.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button